Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 22/N a kiszemeltem 35/F....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22/N a kiszemeltem 35/F. Valóban nagy lenne ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mi a háttere és kinek mik a céljai.


Én is szívesen ápolgatnék egy 22 éves kislányt.

2013. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmi gond, hajrá

36 évesen 17 éves kiscsajnak csaptam a szelet. 3,5 évig együtt is voltunk. :)

2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Az, hogy ennyi a korotok, az csak egy dolog. Ha a felfogásotok, az életről való céljaitok, az életről való gondolkodásotok, elképzeléseitek merőben eltér a másiktól, akkor igen, sok. Mivel egy 35 éves férfi veled a közös jövőt tervezheti, házasságot, gyereket, míg te 22 évesen még nem biztos, hogy ezt szeretnéd. Lehet hogy még várnál vele pár évet, míg ő már nem. És ez lehet egy gond.

Viszont ha te is erre vágysz, akkor semmi gond.

Nyilván valószínűleg sokkal komolyabb vagy, mint egy 16-18 éves lány, inkább illesz korban egy 35 éveshez, mint aki 20 év alatti, de lehet ez a különbség is sok akár. Mondom, ez nem feltétlenül a koron múlik.

2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A szemeléshez nem nagy.
2013. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy! De jobban járnál hosszútávon egy generációd bélivel (22-28 év)
2013. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 35 éves keressen a saját korosztályodból, és te is a sajátodból. Nincs annál visszataszítóbb, mint amikor a tinilányok olyannal vannak, aki az apjuk is lehetne.
2013. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tinilányok futnak férfiak után, az szerintem is visszataszító. De én már bőven túlléptem már azt a kort. :)
2013. dec. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!