Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit lehet tenni milyen döntést kellene hozni?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Van két fiú legyen a nevük X és Y


X fiúval több hónapig együtt volt a lány nagyon jó boldog kiegyensúlyozott kapcsolat volt minden boldog volt a szerelem nagyon lángolt nagyon szerették egymást soha nem volt semmi megingás köztük, csak egyetem miatt kicsit elhidegült a kapcsolatuk és akkor ott úgy vége lett a lány részéről mert elbizonytalanodtak az érzései.


Ekkor tájt ismerte meg Y fiút az egyetemen aki szintén rendes stb sokat beszélgetnek bulizgatnak együtt meg ilyesmik de mégis közben rendszeresen fel fel lángolt X fiúval a dolog.


Elég sokszor találkoztak a szakítás után is X fiúval és mindig volt ilyen csókolózás ilyesmik de nem a lány kezdeményezte hanem X fiú. Szóval ő még mindig teljes erejéből küzd érte és nagyon szereti ezt a lányt, a lányban is nagyon halványan pislákol még a láng, néha ki is tör belőle azt mondta pl, hogy, hogy nagyon fontos neki X fiú és nem akarja elveszteni meg ilyenek. Rendszeresen keresi is X fiú társaságát facebookon is. Skypeon néha 4-6 órákat beszélgetnek, havonta 2-3x találkoznak személyesen és mindig előhozza X fiú a pislákoló lángot a lányban.


Na most már az a helyzet, hogy a lány teljesen patt helyzetbe került. Már bánja a dolgot, hogy szakított anno és megismerte Y fiút és azt mondja hülye volt, hogy ezt tette. Most nem tudja mi tévő legyen mert tudja, hogy valamelyik fél meg fog sérülni és ő egyik fiút se akarja megbántani nem akar senkinek rosszat és nem tudja mit tegyen. Olyan helyzetbe van, hogy ha akarna se tudna olyat tenni, hogy senkit se bántson meg. Csak hánykolódik már lassan 1-2 hónapja és nem tudja a megoldást arra, hogy mindenkinek jó legyen.


Na szerintetek mit lehetne tenni? Mi lenne a legjobb döntés?



2013. dec. 29. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján a lány X fiút szereti, Y meg csak haver.
2013. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párbaj, lovagi torna, ilyesmi.
2013. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
ha leírod h Te melyik vagy a történetben úgy sztem nekünk is egyszerűbb
2013. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Skype/Facebook nem mérvadó.


Ha egyszer szakítótt X-szel, annak oka volt.

2013. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam leírni mert akkor az lehet befolyásolná a döntéseket, de X vagyok. A szakításnak az volt az oka, hogy egyetemre ment és elbizonytalanodott az érzéseiben akkor ott úgy volt vele, hogy nem akar még "megállapodni" meg még talán nem élte ki magát meg ilyesmik. És ma már ezt bánja és azt mondja jobb lett volna ha Y meg sem ismeri. És most itt kettőnk közt van. Y is hajt rá még mikor együtt voltunk már akkor kimutatta, hogy neki bejön a lány és azóta is szinte minden nap beszélgetnek ilyesmi szóval az se kispályás csakhogy ő nem szereti a lányt és nem adná el még a lelkét is csak hogy megkapja mert én bármit megtennék.
2013. dec. 29. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
átver téged a ribi, ne reménykedj
2013. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

hát nem vmi tisztességes a lány részéről, ez tény

ha nem talonpasi vagy, beszéljétek meg és lépjen

ezt sokáig nem lehet így csinálni

2013. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom már ő is dűlőre akar jutni mert ezt eléggé megszenvedi ő is. Hát nekem egyértelműen a célom, hogy engem válasszon de nem tudom hogy tudnám elérni. Velem még jobban is járna ezt tudja is de akkor is hezitál.
2013. dec. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!