Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Ti mit gondoltok abban az esetben, ha a kiválasztott pasi gyanakodni kezd rátok, hogy az anyagiak miatt akartok vele kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés

Ne sértődjön meg senki, csupán egy élethelyzetet vázoltam fel. Nagyon sok a bizalmatlan férfi manapság, aki okkal vagy ok nélkül olyan szituációba juttatják magukat, amelyeknek nem feltétlenül van alapja. Viszont: rengeteg olyan históriát hallani, amikor a hölgy valójában tényleg a férfi pénzére hajt, és ha a "nő" fejéhez van vágva, még ő van felháborodva.


Több kérdést is összeírtam, nem akarom ezeket külön kérdésként kiírni. Szóval:


1. Hogyan gondolkodtok és mit gondoltok, amikor egy olyan pasi tetszik meg nektek, akit előttetek átvágtak, kihasználtak?


2. Hogyan várhatjátok el egy átvert férfitől, hogy bízzon bennetek? Megküzdötök érte?


3. Arcon vág titeket, amikor hirtelen az jutna a fületekbe, hogy a kiszemelt pasi azt feltételezi rólatok, hogy csak a pénzére, az anyagi biztonságáért tepertek?


4. Amikor ez az eset áll fenn, mit léptek utána? Feladjátok azt sugallva, hogy tényleg a pénzére mentetek? Vagy bebizonyítjátok a férfinak, hogy rosszul gondolja, és tovább harcoltok?


2013. dec. 18. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

1)Nem teszek ígéreteket, csak tetteket, és kizárólag olyan szokásokat alakítok ki, ami évek múlva sem megerőltető-így később nem hiszi majd azt, hogy átvágtam.

2)Tényleg sértő, ha én fizetek más bűneiért. Kénytelen vagyok várni.ha megéri.

3)Természetesen

4)nem sugallok mást, mint aki vagyok, de ha a dolog soká tart, lelépek.

2013. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nem keresek párt, de a volt barátom után én olyan mértékben besokalltam attól, hogy sérült lelkű pasik után kaparjak, hogy bizonyítsak nekik (nála nem pénz, hanem más gondok voltak, de a lényeg ugyanaz), hogy valószínűleg nem tartott volna sokáig egy ilyen kapcsolatom.


1. Ez eddig még nem akkora probléma a részemről, még azt is megértem, hogy nem egy pillanat alatt bízik meg bennem. Meg kell egymást jól ismerni.


2. Mint már írtam, jól meg kell egymást ismerni, amíg nem bízunk egymásban, a kapcsolatot nem tekinthetjük komolynak, én ezt nem is bánom, nekem is idő kell.


3. Innentől annyi, mehet, amerre lát.


4. Szerintem ez nem így van, ha ezek után "feladja" a nő, egyáltalán nem azt sugallja, hogy igen, tényleg a pénzre megy. Aki tényleg a pénzre megy, nyilvánvalóan nem feladja ilyenkor, hanem megpróbálja elaltatni a férfi gyanakvását minden eszközzel.

Harcolna a fene! Harcolni én már csak azért vagyok hajlandó, akivel évek óta jóban, rosszban együtt éltem. Ha viszont egy nem régóta tartó kapcsolatban, amiben teljesen normálisan viselkedtem és semmi okot nem adtam volna rá, a párom a hátam mögött, sunyi módon azt híresztelné, hogy én valamilyen szempontból kihasználom, akkor bizony hamar útilaput kötnék a talpára.

2013. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!