Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagy külön?

Figyelt kérdés

Barátommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, a mostani lesz a harmadik szilveszter az együttlétünk alatt. Eddig még egyiket se töltöttük együtt és ez idén se lesz másként. Én szeretném, ha ennyi idő után együtt töltenénk, viszont ő természetesnek gondolja, hogy a barátaival van ilyenkor mindig, én pedig töltsem a barátnőimmel. Elmondtam neki, hogy számomra fontos lenne, amire az volt a reakció, hogy talán majd jövőre, idén már elígérkezett.

Számotokra mennyire fontos, hogy a párotokkal együtt tudjátok tölteni a szilvesztert? Mennyire esne nektek rosszul, ha a barátotok / barátnőtök számára nem lenne fontos, hogy együtt is eltöltsetek évek után egyszer egy szilvesztert?



2013. dec. 29. 16:38
 1/2 Tarnolf ***** válasza:

Meg tudom érteni a barátodat is, de téged is.


Nekem szarul esne, de belátnám, hogy fiatalon a jó szilveszteri bulik baráti körben zajlanak. :D


Viszont a helyedben számon kérném rajta jövőre. :) Csak hát nem vagyok a helyedben, te döntesz. :D

2013. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a barátnőmmel fontos hogy együtt köszöntsük az újévet mivel együtt vagyunk és ezzel zárjuk le az előző csodás évet és köszöntjük az új leendő csodás újévünket.

Sajnos az idei évünk nem volt egy túl fényes, volt egy komoly szakításunk még márciusba és most szeptemberbe jöttünk újra össze mert azért mégis 4 éve vagyunk már együtt 17 éves korunk óta, és ugye sok mindenen keresztül mentünk már, de egyszerűen még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, mert gyakorlatilag a tini éveink nagy részét együtt éltük le, mert igazából 13 éves korunk óta ismerjük egymást és már akkor is elég sokat voltunk együtt barátilag. Tehát nem egyszerű így elválnunk és mivel mi mindig együtt szilvesztereztünk mert gyakorlatilag egy a baráti körünk persze nekem is van meg neki is külön baráti köre, de mi mindig együtt megyünk mindenhová.

Persze már kitomboltuk magunkat de vannak még olyan dolgok amiket még mindig megtudnánk élni most már nem a bulizás az első, hanem az hogy egyre több mindent csináljunk együtt, mivel mindketten dolgozunk már, igaz barátnőm csak diákmunkát vállal de még nem tudunk összeköltözni így megbeszéltük hogy még 2-3 évig élvezzük ki az életet ami remélem össze is jön, és ha már minden jól alakul akkor jöhet a család alapítás.

Az idei szilveszterünk szűk baráti körben fog történni kivételesen, de nagyon jól fogjuk érezni magunkat sok jó dolgot találtak ki a barátaink.

És örülünk hogy újra együtt lehetünk.

2013. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!