Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Együtt vagy külön jártok bulizni?

Figyelt kérdés

Az elején idéznék egy Facebook bölcsességet: És majd szép lassan rájössz, hogy többet ér egy összebújós hétvége, mint egy nagy buli!

Ezek szerint akik párkapcsolatban élnek azok nem járnak el bulizni?

Ti hogy vagytok evvel? Külön is elmentek szórakozni? Vagy csak együtt jártok?


2013. okt. 30. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így és úgy is.
2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van amikor külön, van amikor együtt.
2013. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyikünk sem megy bulizni, ha itt a szórakozóhelyekre gondolsz.

Más szórakozást űzünk együtt is, külön is. Általában együtt megyünk, mert szinte teljesen megegyezik a baráti körünk.

2013. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem jarunk bulizni. Az ilyen szorakozohelyeken ugyis csak a pialas meg a szex/csajozas/pasizas megy. Es mivel egyik sem kell nekunk,nem jarunk bulizni. Baratokkal szoktunk osszejonni,kulon es egyutt is
2013. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Is-is.
2013. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Külön is, együtt is. Legutóbb külön mentünk, de pár óra múlva annyira hiányzott, hogy felhívtam, ő meg csapot-papot otthagyva rohant hozzám :)


Egyébként szerintem a mérték a lényeg. Kell bulizni is, és kellenek az összebújós hétvégék is.

2013. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a bulizós fajta, ő meg miattam lentebb adott a parti igényeiből. Néha-néha, amikor megyünk, akkor együtt bulizunk, de 1-2-szer azért jól esik csak csajos, vagy neki csak pasis estét tartani, tehát a külön bulizás is fontos (szerintem).
2013. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Együtt és külön is, de nem discoba az nem a mi stílusunk.
2013. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Táncolni együtt, ha kollégákkal piálok akkor külön. És nem evvel hanem ezzel, -val, -vel csak v vagy magánhangzó után jön.
2013. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló! Köszönöm a nyelvtanórát, figyelmébe ajánlom ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__168214..

2013. okt. 31. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!