Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolatban a régi szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban a régi szerelmes emlékekkel mit tennétek? Esetleg elválás esetén az esküvői képekkel? Hova kerülnek ezek?

Figyelt kérdés

A párom elvált. Már lassan 5 éve vagyunk együtt, az ő házában élünk. Nincs esküvős kép vagy hasonlók, de a garázs legmélyén azért előkerül 1-2 gimis szerelmi vallomás, és a volt kapcsolatából is van pár. Ezekkel sem ő, sem én nem foglalkozunk. Eszembe jutott, hogy a legtöbb szétment pár mit tesz ezekkel az emlékekkel?

Nekem Ő az első komoly kapcsolatom, úgyhogy én még nem nagyon voltam ilyen helyzetben.


2013. dec. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kivágtam mindent, de ez attól függ, hogy milyen viszonyban váltak el.
2013. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Törölni, törölni, kidobni, megsemmisíteni. A múltat le kell zárni, mert ha nem NEHÉZ CSOMAG lehet belőle később.
2013. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipős dobozban nyugszanak a pincébe.Volt, hogy a párom kíváncsi volt rá,és megmutattam.De manapság már inkább a számítógépen vannak a képek,nem nagyon kerülnek keretbe.Mobilokba,okostelokba,stb.
2013. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem eszembe se jutna ezeket kidobni, hiszen hozzám tartoznak. A múlt lezárása nem azt jelenti, hogy megsemmisítjük az emléktárgyakat szerintem...
2013. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
át ez attól függ. Én a használati tárgyakat használom, képek pedig albumokban vannak polcon, vagy számítógépen. Nem csináltam semmit velük. Amik nem kellettek az idők folyamán, azokat kidobtam, de pl. bögrét vagy ékszeres dobozt ugyanúgy használom. Képeket meg nem dobok ki. Sőt én még facebookról sem töröltem le egyetlen képet sem, amin az exemmel vagyok, olyat meg nem töltöttem fel, ami pl. csókolózós vagy ilyesmi. az meg h egymás mellett állunk... hagyjuk már! Szerintem sok ember túlspilázza ezt.
2013. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!