Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudnak bizonyos emberek értékelni egy állapotot?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést elolvastam itt és azt vettem észre h ha valaki párkapcsolatban van akkor az nem jó neki valamilyen szempontból. Ha meg egyedül álló/szingli akkor meg az a rossz.

Esetleg nem gondoltatok rá h mind kettőnek van előnye a hátrányai mellet.


Bár őszintén az időnként felmerülő szexhiányt leszámítva szerintem az egyedül állóságnak csak előnyei vannak.

Ami azt illeti én rá érek, jó nekem most így szinglin :)


25 F



2013. dec. 29. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Csakhogy megalkuvónak sem szabad lenni,ha valami nem stimmel,és nem érzed jól magad egy adott helyzetben valamiért,akkor lépni kell.Nyilván nem az első felmerülő problémánál,de azért belesüppedni sem szabad egy számodra előnytelen állapotba.
2013. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét állapotnak megvannak a jó és árnyoldalai. Ha már valamit megszereztél már nincs benne semmi különlegesség, már nem értékeled egy idő után a törődést. Ha meg nem tudod megszerezni az baj. 24/L
2014. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!