Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindennél jobban vágytam egy kapcsolatra, megkaptam, és mégsem vagyok annyira boldog, mint gondoltam?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, és ő is engem. De mégsem olyan a kapcsolat, mint amilyennek megálmodtam. Ez természetes így? 20 éves vagyok, és kerek egy évig álmodoztam egy kapcsolatról, mert már nagyon akartam, hogy legyen valakim, és végre megtaláltam azt, akit kerestem. De aztán valamiért mégsem teljesen olyan, mint amilyenre számítottam. Bonyolultabb, nehezebb és talán földhöz ragadtabb mint az elképzeléseimben. Ez normális így? Más is "csalódott" a szerelemben? Vagy csak az a gond, hogy túl sokáig vágyakoztam utána?
2009. nov. 27. 21:52
 1/4 anonim válasza:

nem tudom, szerintem ez örökzöld téma

sok vágyakozás, sok munka és erőlködés, és az eredmény korántsem annyira kielégítő

sajnos ilyen az ember, megszokja a vágyakozási stádiumot és sose elégedik meg, mindig a tökéleteset akarja

2009. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A képzelet az más, mint a valóság. Egy jó kapcsolat kialakításához össze kell csiszolódni. Ez a folyamat nagyon nehéz.

A kapcsolat elején még a képzelet és a valóság kevert képét látod. A biokémiád játszik veled, s aztán jön a szürke valóság. A párom picit más, aztán ezt meg miért csinálja, stb.

A szerelemben nem csalódtam. Inkább úgy fogalmaznék, hogy az általam elképzelt világban, amit én szerelemnek hívtam.

2009. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát ez jó kérdés.Én anno nagyon sokat keresgéltem a szerelmet.Egyszer megtaláltam a tökéletes pasit, de mielött felfedezhettük volna egymás, hülyevoltam, és vége is lett a kapcsolatnak.Fél évbe telt mire kihevertem, mert utólag rájöttem nem kellett volna hezitálni.Aztán megismerkedtem a férjemmel.Az elején rózsaszin köd minden heppi, de tűz és víz.Szenvedélyes volt.Ezen túl lépve összeházasodtunk.És most egy ideje az után a kapcsolta, vagyis hapsi után epedezek.Pontosabban sokat jár a fejem rajta hogy mi lett volna ha akkor nem vagyok bolond.

Én pl. asszem a Szerelembe vagyok szerelmes! :( Nehéz ügy.

Lehet hogy az a gond, sokáig voltál egyedül, és most nem a megfelelő emberrel vagy.Pontosabban lehet hogy szereted, de vannak dolgok amiben nem passzoltok.Lehetnek ezek apróságok is.Próbáld kitalálni mi hiányzik a kapcsolatotokból, és próbáld bele vinni akár a párddal is egyeztetve.Remélem azért minden rendben leszel veled (veletek)! :)

2009. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vá megálmodtam. Hány évig álmodoztál valami mesevilágban? Térj vissza inkáb a valóéletbe. És ezt mindenkinek mondom. Nem érdemes a szőkehercegről ábrándozni fehér lovon.
2009. nov. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!