Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom nálam aludhasson?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,8honapja járunk a barátommal, ö 21 éves és a szüleim nem engedik meg, hogy nálunk aludjon hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megoldjuk a problémát? Mert nagyon szeretnénk ha itt aludna nálam holnap este szilveszterkor
2013. dec. 30. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid attól félnek, hogy a "kislányuk" már lassan felnő és van egy pasija, így biztos szóba került a szex is kettőtök között.

Nem tudom lefeküdtetek-e már egymással, de van egy olyan érzésem, hogy nem. (Gondolom ha ő nem aludhat ott, téged sem engedtek a szüleid, hogy nála aludj). De most nem ez a lényeg.

Nos szerintem hívd össze a szüleid, üljetek le szépen és nyugodtan beszéljétek meg. Kezeld éretten a helyzetet és ne úgy, mint egy hisztiző kislány, mert akkor csak az ellenkező hatást váltod ki a szüleidből.

Lehet nem a legjobban van összerakva, de én valami ilyesmit mondanék, végig nyugodtan mond el lassan és érthetően, de határozottan:

" Anya és apa. Kérlek hallgassatok végig. Nagyon szeretném, ha a barátom szilveszterkor nálunk tölthetné az estét. Vele szeretnék lenni, mert nagyon szeretem. Nem szeretnék elmenni bulizni, mint ahogy mások, én csak itthon szeretnék maradni Vele. Kérlek értsétek meg, hogy nagyon fontos a számomra. Én is fontos vagyok neki, hisz már 8 hónapja kitart mellettem. Boldoggá tennétek ha teljesítenétek a kérésemet."

Közben bevágsz ilyen bociszemeket.

Nem tudom, hogy szüleid elmennek-e szilveszterezni, de gondolom nem. Ha semmikép sem akarják, hogy átjöjjön próbálj kompromisszumokat kötni velük. Örülhetnének, hogy a gyerekük nem berúgni akar menni, mint oly sok 16 éves tini. Szerintem az "együtt alvástól" félnek, hogy "valami" történik, azaz a szextől, mert szerintük túl fiatal vagy hozzá. Nos, akkor mond nekik, hogy nem fogtok együtt aludni, alszik majd a fiú másik szobában. Vagy a szilveszter miatt le sem feküdtük aludni, reggelig fent lesztek. Lehet kínos külön aludni és nagyon együtt szeretnétek, de még mindig jobb mintha egyáltalán át sem jöhetne.

2013. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike meg probálom :)
2013. dec. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!