Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy búval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy búval basszott fiúval vagy lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki állandóan depressziós,melankólikus,és ilyen világvége hangulata van,és öngyilkos akar lenni állandóan..
2013. dec. 30. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha szereted, akkor majd melletted rendbe jön.
2013. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szeretne akkor igen
2013. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem válogat. :)
2013. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, én is pont ilyen vagyok tehát máris lenne egy csomó közös téma és kölcsönösen tudnánk segíteni egymáson, vagy nem.

27/F

2013. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Alapvetően egy vidám ember vagyok, azt hiszem nem tudnám elviselni, hogy valaki állandóan szomorkodjon mellettem.
2013. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem, nem illenénk össze.
2013. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó és harmonikus a kapcsolat, akkor már napok után látható a javulás, pár hét után meg nyoma sem lesz a depressziónak.


Persze, létezik pszichológus, pszichiáter, gyógyszerek, azonban a legbiztosabb módszer, ha a depressziót boldogság váltja fel. Viszont ez elég nehéz, mert nem szabad, hogy legyen hiányérzet. A szerelemnek a nyugalmat és a szenvedélyt egyaránt meg kell adnia.


18/L

2013. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7


ki vagy te?

én ugyan ezt az elvet vallom csak még nem találtam olyan lányt aki összejönne velem.

ja és nem is fogok mert csúnya vagyok, csak jó látni...nem, nem jó látni, hogy vannak olyanok akik ugyan azt vallják mint én.

2013. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 14:40

Csak azon lehet segiteni aki engedi hogy segitsenek rajta,eröszakkal nem lehet..És mivan olyankor ha az egyén nem akar elmenni se pszichologushoz,sem pszicháterhez? Tudom hogy sokan gáznak tartják ha ilyen segitséghez kell fordulni,gondolom pont ezért nem megy el ő sem..

2013. dec. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!