Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem râ hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem râ hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem egy sràccal akivet mâr egy jòideje ismerek. Ő kijelentette még mielőtt bàrmi történt köztünk hogy ő teljesen érzelem mentes. Iszonyt kedves és azthisem mintha beszélgetés soràn egy kicsit megnyilt volna. Szerintetek van esélyem nálla ha van hogy? Lànyok a legjobb taktikàitokat osszàtok meg velem légyszi. Szeretem ezt a sràcot

#szeretés #vegyem rà
2013. dec. 30. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak hinned kell benne és akkor előbb utóbb sikerül. És nem vagy keresztény se hívő. :) Tapasztalatból mondom.
2013. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Csak kitartás. De ne nyomulj, ne erőltess semmit, engedd hosszúra a pórázt. Amikor együtt vagytok, csókolgasd, szeretgesd, masszírozd meg a hátát, segíts neki ha valamit csinál, és beszélgessetek sokat, hagyd hogy ő beszéljen, hallgasd meg, mutass érdeklődést.
2013. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Láttam már ilyet. A lányt évekig csak szexre használta a srác, a végén persze nagyon szarul jött ki belőle a lány.

Fiúként mondom, hogy sehogy nem fogod tudni "rávenni". Már a kérdésfeltevés is rossz, az érzelmeket nem lehet erőltetni. Így pláne nem.

Élvezd a szexpajti szerepét.

2013. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire ismeritek egymást.

Ha még nem annyira, akkor lehet, hogy beléd szeret a közös időtöltés, beszélgetések során.

Viszont a szex miatt hátrányból indulsz, mert túl könnyen adtad magad.


Ha már jól ismered, sokat vagytok együtt, akkor szerintem nem lesznek itt érzelmek...


Vagyis bármi előfordulhat, az tény, de baromi nagy esély van rá, hogy nem lesznek.


18/L

2013. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!