Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt, így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, így hogy higgyem el hogy szeret?

Figyelt kérdés
Szóval, tudom hogy ez kissé gyerekes veszekedésnek tűnik, de hát akkor is....a Facebook. akármikor írok neki..mert hogy én mindig írok neki mert érdekel mi van vele így egy év után is...ő viszont még arra se méltat hogy visszaírjon...elolvassa..beszélget másokkal..(ezt egy közös barátunktól tudom aki mondta hogy neki közben ír...) nem képe olyanra se válaszolni hogy találkozunk-e...semmi.egy nagy nulla.
2013. dec. 30. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

miért foglalkozol vele?

ez nem szeret téged..

2013. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!
2013. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a facebook...
2013. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel élőben. Neten én is mondhatom bárkinek, hogy szeretem, attól még nem kell igaz legyen.
2013. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Probaltam vele beszelni errol de mindig azt mondja hogy szar a net...persze ahoz hogy masnak irjon nem szar....egyszer mikor nagyon oszevesztunk ugymond megcsaltam...nem kell szexre gondolni csak flort es csok.tud rola es megbocsatotta...ezzel is szokott vedekezni.
2013. dec. 30. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Egyértelmű, hogy csak szórakozik veled...
2013. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!