Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még ha ilyet tesz?

Figyelt kérdés

Az exemmel nyár elején szakítottunk, nagyon simán ment a dolog, el is tűnt. Nemrég összejött a dolog egy másik sráccal, az exem azonnal felkeresett és elkezdett velem vitatkozni az új páromat illetően.

Én 15 éves vagyok, az exem 17, az új párom pedig 18.


2013. dec. 29. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
én 20
2013. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"15 éves vagyok" "exem" xD


Egyébként igen valószínűleg szeret.

2013. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kezdjük azzal, kislány, hogy neked "párod" még nincs, nem is volt. Majd pár év múlva. Addig esetleg "pasid" meg talán "barátod" lehet.
2013. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sándorjános ***** válasza:

Folytatom az előző kommentjét, csak gyáva volt kimutatni.

Molnár Ferencet idézve: "talált kincs". Amíg közel vagy hozzá, addig nem érzi át igazi értékedet, tudomást se vesz rólad, viszont ha meglátja benned az igazi értéket és látja múlandóságodat, hogy elveszíthet hirtelen olyan dolgokra is képes, amiket sose gondolt, hogy képes érted.

(Molnár ferenc történetében az Ördög talál egy aranyat a zsebében, amely már hosszú évek óta ott lapulhatott, de nem volt gondja vele, mert nem tudta, hogy ott van. Előveszi, megnézi, de egyszerre csak kihull kezei közűl és elgurul. Dühödten kezdi kutatni a talált kincset, idő közben a segédje is elkezdi keresni. Sehol se találják, akkor az Ördög ránéz segítőjére és rákiált "Te tetted el gazember". "Én nem" - hangzik a válasz. Majdnem kitör kettőjük közt egy verekedés a vádaskodás/hazudozás miatt. Addig fajul a dolog, hogy az ördög revolvert húz, és majdhogynem megöli szolgálóját egy olyan aranyrögért, ami számára fél órával korábban még nem is létezett.) - Szerintem vond le a kellő tanulságot, vagy ennek fényében mérlegelj.

2013. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sándorjános ***** válasza:
Bocs, előző alatt 2.-at értettem.
2013. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ja akkor bocs hogy beleszólok de mi bárki használhatja ezt a jó kis magyar nyelvet. Diszkriminációt a kor miatt nem kért a kérdező csak a véleményeteket a helyzetéről. A sok kamu koros trollt ne is említsük...

Szerintem szeret. De neked már új szerelmed van. Ha visszatáncolsz a régihez akkor megjárod. Le fognak nézni. Könnyűvérű leszel a fiúk szemében.

2013. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-esnek kivétel.

Elnézést.

2013. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkább barbizz!
2013. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!