Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lelki sérült pár lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lelki sérült pár lehet boldog egymással?

Figyelt kérdés
Esetleg megtörténhet az hogy,eggyik jobban sajnáltatja magát mint a másik?
2013. dec. 30. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
két pár? összeköltöznek négyen?
2013. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Két pár, az 4 ember...és 4en összeköltöztök. Vetésforgó lesz, vagy hogy osztjátok le a szerepeket?
2013. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Lehet.

Elég csak rám nézni vagy is nyáron. Akkor teljesen befordultam egyszerűen magányos voltam, nem jártam el nagyon sehova, szinte otthon ülő lettem. és egyre jobban sajnáltattam magam. Akkor egyszer eldöntöttem hogy változtatnom kell magamon így eljártam kocogni hogy lefogyjak meg tornázni. Akkor ugye estefelé mente el futni és a közeli mezőn megláttam egy elég jó csajt ott ülni magányosan a fűbe eléggé magába volt zuhanva. Akkor ugye féltem ránézni a lányokra, de fogtam magam és odamentem hozzá mert azt hittem valami nagy baja van. Akkor elég jól fogadott engem picit megvigasztaltam leültem mellé hogy ne legyen egyedül néztük a naplementét láttam rajta hogy sírt így nem szóltam hozzá csak ültem mellette hogy mégse legyen ott egyedül, mert hát nem éppen a legbiztonságosabb az a környék többnyire a kóbor kutyák miatt. De egyszer csak megszólalt hogy miért ilyen igazságtalan az élet? Akkor én azt mondtam hogy bár jó lenne tudni. És elkezdtünk beszélgetni, egymást sajnáltattuk, de biztattuk is egymást. Végül elkezdett már mosolyogni majd cseréltünk facebookot meg telefonszámot és másnap bejelölt és elkezdtünk dumálgatni. Aztán hirtelen sok minden megváltozott. Olyan szinten hogy annyira megsajnáltuk egymást hogy megkönnyebbültünk mindketten az önsajnálatoktól aztán szépen lassan megszerettük egymást.

Mi egymással nagyon boldogok lettünk igaz még nem vagyunk régóta együtt, de annyira egymásra találtunk hogy már egyáltalán sajnáltatjuk magunkat, lezártuk mindketten a múltat teljesen, nem rágódunk rajta és teljesen új kapcsolatokat építettünk fel, mintha kicserélődtünk volna, mintha elhagytuk volna a régi világot ahol éltünk és egy új világba csöppentünk. Igazából minden ugyanúgy van mint volt, csak sokkal másabb, mindenben a jót látjuk már, jó nem mindenben de pozitív emberek lettünk. És elkezdtünk élni rendesen.

Nagyon jó a kapcsolatunk, imádjuk egymást!

2013. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szenvedés, de kinek mi a boldogság.. valaki elvan így is.
2013. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4-es


Ez nagyon szép történet, jó, hogy megtaláltátok egymást! =)

2013. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik youtuber így találta meg a párját, azóta már férj és feleség. A fájdalom volt a közös pont és ez hozta őket össze.
2013. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 15:21

Bocsánatot kérek mindenkitöl! 1 párt akartam irni!

2013. dec. 30. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Errefelé nem zokog senki sem :(


Hiába futkosok, meg kerékpározok

2013. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!