Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a kezed a párod? Mikor érzik a férfiak, hogy meg kell tenniük?

Figyelt kérdés
A másik, ami érdekel, hogy ekkor a férfi mennyi idős volt. Nem tudom kor függő-e, hogy valaki készen áll-e a házasságra vagy sem. De egy évek óta tartó kapcsolatban, egy nő mikor, és meddig remélhet? Mikor érzik a férfiak, hogy meg kell tenniük?

2013. dec. 30. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%
én 3-5 évig várok. nem szokták bírni a nők, ezért nem valók hozzám. nincs bennük türelem
2013. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Engem 1 hónap után kért meg a férjem.


24 éves voltam, ő abban a hónapban töltötte a 21 - et.


Másfél év kapcsolat után házasodtunk össze, 2 évvel ezelőtt:)


Én úgy voltam ezzel, hogy ha egy pasi nem kér meg 1-2 éven belül, akkor nem várok többet, és nem veszítek éveket a fiatalságomból, egy jövőtlen kapcsolatban, hanem továbblépek, hogy legyen időm új partnert találni, akinek olyan a jövőképe mint nekem. (házasságban élni, nem pedig élettársként).


Ismerek olyat, aki 5,5 évet pocsékolt el az életéből, a fiatalságából, egy olyan pasira aki beígérte neki az esküvőt, gyereket bla bla.... de közben annyira nem volt képes kinyitni a szemét, hogy lássa a valóságot: a pasi csak áltatta, hitegette, és esze ágában se volt elköteleződni. Össze sem volt hajlandó költözni....és a csajnak mégse esett le...akkor sem amikor az utolsó fél évben valami 3x találkoztak...mert mondván a pasi dolgozik... miközben akkor csinált magának szabadidőt amikor akart...csak akkor jött rá mi van, amikor a pasi már megcsalta....és ez kiderült. Akkor szakítottak.


Most már elmúlt 28 éves. Panaszkodik hogy nehéz ismerkedni, nem jön össze neki semmi.... legutóbb egy nős pasival feküdt össze...Azt mondta kilátása sincs normális kapcsolatra, házasságra, gyerekre... utóbbira pedig 30 évesen már vágyna.


Amúgy még előtte volt egy magamhoz képest hosszabb kapcsolatom, 19-20 éves korom között. Az a srác 3 hónap után kért meg, és 10 hónaposak voltunk amikor elhagytam.


A többi kapcsolatomnak hamar véget vetettem, és persze hagytak el engem is. Bár csak egyszer.


Mondhat bárki bármit, szerintem 1 év alatt el lehet dönteni azt, hogy valaki az adott partnerrel akarja e leélni az életét.


Itt most felnőtt emberek kapcsolatáról beszélek, nem tiniszerelemről, illetve olyanokról akik még gyerekek huszonéves fejjel is, és azt hiszik az milyen menő, hogy megvolt nekik a fél várost, és még ennyit terveznek...mondván ki akarják élni magukat... ez elég éretlen emberekre vall.


27/N, a férjem 24 éves.

2013. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!