Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Megint eltelt egy év magánnyosan b*ssza meg! :(

28f


2013. dec. 30. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Itt leszünk veled.
2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Gondold végig h min változtattál az elmúlt egy évben a korábbi életviteledhez képest.
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem leszel egyedül,itt lesz veled a többi gyakoris fazon.
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem sokmindenen de tőlem selejtesebb fazoklnoknak is va párjuk aki szereti őket.
2013. dec. 30. 19:51
 5/20 anonim ***** válasza:
ÖRÜLJETEK MERT ÉN IS ITT FOGOK ROHADNI VELETEK!!!!!!!4
2013. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Exedra, nagyon boldogok vagyunk,h te itt leszel:DD Én pont ezért jövök:DD
2013. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladással, betegen, magas lázzal az ágyamban... Hmm.. oltári szilveszter lesz, együtt érzek!
2013. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek.

Fel a fejjel! :)

2013. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Emberek, én is utálok egyedül lenni, de mikor felnézek ide és napok óta azt látom, hogy szenved a nép egyik fele, hogy senkije sincs, a másik fele meg nem képes eldönteni hova menjen bulizni. Így aztán a rossz érzet sokkal erősebben tör rám... Lehet le kéne innom magam úgy, hogy csak január másodikán térjek magamhoz. Sőt inkább 7-én, addigra már talán mindenki visszatér az életbe és abbahagyja a szilveszteri sztorizást is.
2013. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tényleg én próbáltam mindent elkövetni próbálkoztam társat találni de ahogy telnek az évek úgy tűnik egyre lehetetlenebbnek a dolog és ez már csak rosszabb lesz semmi értelme így az élet nevű bohóckodásnak. Nem azért születtem meg hogy aszkétaként magányosan éljek. Mi a bűnöm amiért ennyire szerencsétlen vagyok..?
2013. dec. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!