Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Megint eltelt egy év magánnyosan b*ssza meg! :(

28f


2013. dec. 30. 19:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Tőlem sokkal selejtebb emberek meg lehetnek boldogok

Én pedig aki próbál valamit kezdeni az életével dolgozok reggeltől estig tanulok próbálok bókolni próbálkozni lányoknál és van szívem és nagyon szeretnék szeretni én arra vagyok ítéltetve hogy egyedül éljem le az életemet.

Ez nem igazság! Átvertek páran a nagy világnézetükkel is csak annyit értem el hogy hülyének néznek amiért követek egy világnézetet de már elnézést de semmit nem érek a nagy tudású eszmeiséggel ha végtelenül boldogtalan és magányos vagyok!


Már kezdem magamat is egyre jobban gyűlölni és elveszteni a kontrollt.

2013. dec. 30. 20:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Kéne egy olyan szer ami átmenetileg megszüntet minden félelmet, kételyt, szégyen és szánalom érzetet és oldaná a kedélyt is. Betömnék egy rahedlit a pofámba és elmennék egyedül szilveszterezni emberek közé. Milyen jó lehet olyan szinten kikapcsolni... Ha valaki megkérdezné kivel jöttem, miért vagyok egyedül, akkor teljesen vidáman válaszolhatnék anélkül, hogy közben leégne a pofámról a bőr. :D
2013. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Nem mondod :D ***** válasza:
Én is itt fogok "szórakozni" veletek, mert senkinek nem kell manapság egy hűséges és rendes lány, aki nem tökéletes...
2013. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes! Amúgy külsőre vagy belsőre értetted?
2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Most én is magányosan. Vagyis nem magányosan, csak pár nélkül. De évközben volt két rövidebb kapcsolatom, aminek azért nagyon örülök. Kár, hogy vége lett. Az egyik fiúhoz még mindig kötődöm. :)


Egyébként hidd el, valamit neked is kell változtatni, ha szeretnél párt találni. Nem azt mondom, hogy feltétlenül belső tulajdonságokat kell változtatni, lehet, hogy elég, ha nyitottabb leszel, többet jársz el ide-oda, emberek közé, ahol új embereket ismerhetsz meg. :)

2013. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nem mondod :D ***** válasza:
Külsőre...
2013. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Óh hát azon talán még könnyebb is javítani mint a belsőn. Én is azt próbálom épp. :)
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nem mondod :D ***** válasza:
Ja, majd amikor összeszedek kb. 2000 eurót, meg lesz javítva :D
2013. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Micsoda negatív hullámok. :I Te abból a 2000-ből ha netán megszereznéd kaphanék egy keveset én is? :D Rendes fickó vagyok, nem kerül rossz kezekbe. :D
2013. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Nem sokmindenen de tőlem selejtesebb fazoklnoknak is va párjuk aki szereti őket."


Vagy mégse olyan selejtesek, te lebecsülöd őket, magadat meg túl sokra. Ezek szerint. Mivel nekik van párjuk, neked meg nincs.


Gondolkodj el ezen.

2013. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!