Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A gond ott van hogy nem egy suliba járunk, de mivel az én sulimba jár délutánonként mert neki délután van tanítás, így csak ritkán heti egyszer látom (ha szerencsém van) kb. 5 másodpercre.Szívesen társalognék vele személyesen csak neki órája szokott lenni, és így csak facebook-on tudunk beszélni néha, én meg utálok úgy beszélgetni hogy nem személyesen mert szerintem nem az igazi.Régen sokat beszélgettünk facebook-on mert másik városból való de koleszos régen jóban voltunk nagyon, sokat beszélgettünk nyáron egy táborban is voltunk, csak az a para hogy ott voltak leendő osztálytársai is akik nem bírnak engem ugyanis májusban szerelmet vallottam az egyiknek aki valamiért megutált, és hát ő meg velem is meg velük is barátkozott de sajnos eleinte velük maradt barátnak később mikor ráírtam újra kedvesen válaszolt de már nem érzem azt hogy megint úgy beszélgetünk mint régen.Én viszont nagyon szeretem , de nem tudom hogy ezt hogy oldjam meg. Mert fb-n semmit nem ér a vallomás...

14. év végén járok ; fiú vagyok előre is köszönöm a válaszokat


2013. dec. 30. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
1 év 1 hónappal idősebb nálam... :/
2013. dec. 30. 21:07
 2/8 anonim válasza:
hát hivd el valahova és akkor mondd el neki..őszintén mindent..
2013. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és hova hívjam el? milyen helyeket szeretnek a lányok?
2013. dec. 30. 21:49
 4/8 anonim válasza:
Akár pizzázni!De tényleg, mertaz olyan idegesítő, ha s fiúk arra várnak, hogy a lány lépjen..Lehet, hogy ez a 21.század, ez eddig oké is.Viszont a fiú akkor is fiú!Ha régen tényleg ilyen jóba voltatok, lehet, hogy ő is így érez!Hajrá és sok sikert!
2014. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nem gördül a beszélgetés mint régen, szerintem már nem érdeklődik irántam, úgyhogy nem látom sok értelmét erőltetni
2014. jan. 2. 13:15
 6/8 Thero válasza:
szerintem jégkorizni hívd el azz nagyon jó tud lenni ;)
2014. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nézd ha kihuzod magad és mosolyogva oda mész hozzá hogy neked nagyon tetszik a külsölye de mivel a belsőjét ne ismered megszeretnéd :) Nekem mindig bevált és légy pozítiv akármit mond és ne ad fel nézd nekem volt olyan is hogy ével 2 ével volt idösebb de ,1 hónapig küzdötem és aztán ösze jőtünk :P
2014. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit csináljak, nem tudom elfelejteni és tegnap este pl. beszéltünk kicsit facebookon de én úgy szeretnék beszélgetni vele, hogy őt látom nem pedig a chat-ablakot...
2014. febr. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!