Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha te otthon fekudnel betegen, a párod meg elmenne nélküled szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk tinik, hogy ne lehessén kihagyni egy bulit sem.
2013. dec. 30. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
én más szempontból közelítem meg a dolgot, betegen valószínűleg aludni akarnék hamar és nyűgösködnék, szóval én azt mondanám menjen és szórakozzon én meg lefeküdnék korán aludni.
2013. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szeretek este már egyedül lenni, de addigra haza is ér mindig a párom. Én nem mennék nélküle szórakozni mert nem lenne szórakozás. Ha pedig beteg lenne akkor főleg vele maradnék, különben csak végig aggódnám az estét.
2013. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Most lehet itt azzal jönni, hogy "én úgyis csak aludnék", de ha magamból indulok ki,én nem tudnák így elmenni szilveszterezni, nem érezném jól magam. Szóval, nem értékelném, de egyébként ki sem nézem a páromból, hogy ő elmenne, még akkor sem, ha győzködni próbálnám.
2013. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, hogy a párom nem hagyna itthon, de én simán "elengedném". Általában ugyanazokkal szilveszterezik (ez lesz a második közösen), én nem csinálnék ügyet belőle. Főleg, hogy alapesetben inkább itthon szeretek lenni ilyenkor.
2013. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Megmondom őszintén, én szakítanék vele, ez sok mindent elárul.
2013. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Elengedném. Csak, hogy lásd kivel van dolgod.
2013. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Ő sem megy nélkülem, és én sem nélküle! Vagy együtt vagy sehogy!


Bár szerencsére kinőttünk már belőle, és mi jobban örülünk egy kellemesen eltöltött éjszakánál, kettesben!


Viszont tetőzné hogy betegen nem azt várjuk a másiktól hogy elmenjen.....

2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavarna.

Terhes vagyok, ezért a buli kiesik, mert annyira nem élvezném, hogy ivó-cigiző embereket nézek (terhesség előtt dohányoztam és sajna még mindig hiányzik), meg fáradékony is vagyok, szerintem tízkor felborulok.


Most a férjemet azért itthonlétre kötelezni, hogy nézze, ahogy elalszom korán... nem sok értelme van.

Ha beteg lennék, akkor is aludnék, max annyit kérnék, hogy a telefonja legyen bekapcsolva és erős rezgőre állítva - ha baj van, el tudjam érni.

2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mennyire lennék beteg. Ha nagyon, csak nem hagyna itt. De általában nem vagyok nagybeteg, fölösleges őrizni itthon, felőlem mehetne.
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
az én párom nem hagyna itt, én viszont elengedném...söt szerintem még én mondanám neki, hogy -de, de, menj csak. (bár ö évente, ha kétszer "kijár")
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!