Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha te otthon fekudnel betegen, a párod meg elmenne nélküled szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk tinik, hogy ne lehessén kihagyni egy bulit sem.
2013. dec. 30. 21:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a párommal egy baráti társaságba járunk így eszemben sem lenne őt betegen otthagyni. És amúgy is érdekes ez a kérdés mert a barátom már 2 napja lázasan fekszik az ágyban, ma orvosnál is volt és elkapott valami nyavalyát szegényem :(

Én régen tini koromban sem mentem el bulizni ha a barátnőim közül valaki vagy a családban valaki beteg volt és rám szorult, még az akkori barátomat sem hagytam soha magára ha valami problémája volt.

A mostani barátomat sem fogom itt hagyni, hiába győzködik róla hogy menjek szórakozzak, nélküle már egy buli üres számomra mivel mindig együtt megyünk el, igaz ritkán járunk el így bulizni mert nekünk inkább más szórakozásunk van a barátainkkal ez is inkább csak kivétel hogy szórakozó helyre megyünk, de a barátom nélkül én sem megyek. Pedig mondja hogy menjek érezzem jól magam, de nem érti meg a hülye hogy nélküle nekem a buli semmit nem jelent.

Amúgy is ha rávenne hogy menjek 1 órán belül sietnék haza. pedig még nem lakunk együtt, vagy is csak félig meddig, én járok el hozzá napokra mert még a szüleinknél lakunk, csak nálam otthon nem fényes a helyzet, a barátom szülei meg eléggé megkedveltek engem, mintha már évek óta ismernénk egymást pedig csak picivel több mint 1 éve vagyunk együtt.

De a barátom sem menne el nélkülem az is biztos. Sőt volt hogy egyszer a falunapra mentünk volna a barátainkkal mivel a barátom életébe az a nap a legfontosabb mert kisgyerek kora óta odakötődik valamiért és neki fontos az a rendezvény így idén volt az első olyan év amit kihagyott csak mert akkor én voltam a beteg. És tényleg mellettem volt, feküdt fogta a kezem, ápolt stb... Én ezek után amúgy sem tudnám őt itt hagyni. Most is csak fekszik a kádban, lábadozik, direkt megkért hogy hagyjam egy picit magára, azért is írok ide, de nagyon rosszul van és ma is egész végig vele voltam.

2013. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem szilveszterkor nem zavarna, mondanám is neki hogy menjen. Ahogy koncertekkor és egyéb eseményekkor sem zavar (pl. szülinap, stb.), ahol már fizetett a belépőért/elígérkezett. Egy sima kocsmázás vagy buli ellenében meg magától itthon marad ha beteg vagyok, ilyen probléma nálunk nincs...
2013. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Eleve nem szoktunk külön bulizni járni, úgyhogy már csak emiatt is furcsa lenne, nem is gondoltam még ilyenre, hogy vajon elengedném e egyedül, neki sem lenne ilyen ötlete, a haverjaink közösek, és mi is nagyon jó barátok vagyunk azon felül, hogy járunk, nemtudnánk a másik nélkül elképzelni egy bulit, másrészt meg ahhoz, hogy ne menjek bulizni vagy akárhova, ahhoz nekem nagyon-nagyon betegnek kellene lennem és úgy meg tuti nem hagyna itthon a párom, akármi dolga is lenne. Szerencsére ritkán vagyok beteg, de amikor egyszer az voltam, még szabit is kivett. (L/24)
2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi olyan nagy ügy ezen. Én biztos nem akránám, hogy otthon üljön velem, csak mert én beteg vagyok. És valószínűleg én is elmennék nélküle. Pedig amúgy imádom, és nem tinik vagyunk, hanem friss házasok, de egy estét kibírnánk egymás nélkül. Egy beteggel meg tényleg nem sokat lehet kezdeni, most ülnék otthon és nézném, ahogy alszik, meg fújja az orrát? Elmennék mondjuk 10-11 körül, és hazajönnék hamar, de biztos elmennék. Ebből nem csinálnénk problémát, ő is ment már el haverjához, mikor beteg voltam, nem zavart, úgyis aludtunk.

De, úgy látszik, hogy azért ilyen harmónikus a kapcsolatunk és azért nem vesztünk még sose össze, mert nem prblémázunk ilyen apróságokon.

2013. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én nem hagynám egyedül a párom, csak ha kérné, hogy menjek el nélküle, mert ő otthon akar pihenni. és ő se menne nélkülem el bulizni...

pedig mi már nem vagyunk nagy szerelembe...

szóval hát nem is tudom... szerintem nem jó, hogy nem marad ott veled, ha neked az fontos lenne...

de ez nem a világvége. ha több olyan dolgot is tesz, ami neked nem tetszik, nem jó, akkor keresgélj olyan párt magadnak, aki úgy gondolkodik ahogy te, akinek azok a dolgok fontosak, amik neked is.

2013. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel tegnap műtötték a bokám (csak egy pici vadhús kinövés volt, nem komoly csak nehezen megyek) így ez lesz. De nem bánom, amúgy is járunk külön bulizni... Nem egy a baráti körünk és amúgy is túl félt egyem a szívét. Már előre megfőzött nekem, minden be van készítve állandóan az ágy mellé, én meg amúgy is csak alszok állandóan... Ilyenből nem csinálunk problémát. Mondjuk már 3 éve együtt élünk és még egy közös szilveszterünk se volt.
2013. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
azokban a kapcsolatokban ahol az illető elengedi a másikat vagy szereti egymást a két fél,vagy már annyira nem és ez miatt lehet ez a probléma
2013. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nqa, most milyen okosságot írtál, utolsó. Minden kapcsolatban a földön vagy szereti egymást a két fél, vagy nem :D
2013. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!