Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt 40-en túli és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 40-en túli és még szűz férfi kollégák? Ti hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 22:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem, egészségügyi problémáim vannak, gerinc és szív is
2013. dec. 30. 23:06
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár férfiaktól várod a választ, és én nő vagyok, azért válaszolok, mert minden hasonló sors támogatást jelent...

Én 38 éves koromig nem kerültem se párkapcsolatba, se testi kontaktusba senkivel. Hosszú terápia, kemény önismereti munka segített rálátni az okra és lassan feloldani: lelki sérülés (gyerekkori szexuális abúzus). Végre nagy nehezen meg tudtam nyílni valakinek, s lett egy kapcsolatom, testileg is. Most krízisben vagyunk egyébként...


Ne add fel, keress segítséget, szánj magadra sok időt, energiát, ha kell pénzt, és feküdj rá az önismereti munkára, csoportban, pszichológussal. Megéri.

Én azt hittem, ki vagyok rekesztve a szerelem, szex, párkapcsolat világából, hogy ez nekem nem megy. Kb 30 éves koromig csak azt láttam, hogy engem a férfiak kerülnek, nem udvarolnak, nem érdeklem őket. Ez a sok belső munka tette lehetővé, hogy rálássak, a dolog belőlem indul ki, én hárítok minden kapcsolatot. Persze nem tudatosan. Lassan láttam meg, mennyi félelem és szorongás van a lelkem mélyén, mennyire tartok a férfiaktól. Álmok elemzése mutatott rá például. Őrület, az ember mennyire nem is tudja, mi van a lelkében... Én például ezt egyáltalán nem éreztem. De ott volt, és megakadályozott mindenben.


Szóval megérte a sok munka, akármilyen nehéz is volt. Most a meglévő párkapcsolatom krízisével foglalkozhatom, nem azzal, hogy nincs senkim... :)


Ha bármiben segíthetek, írj!


39n

2013. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*szóval hgy világos legyen: 30 éves koromig nem értettem, mi a baj, aztán jött a sok csoport- és egyéni terápia, 8-9 évig, s akkor megértettem, s elkezdtem rajta dolgozni. 38 voltam, amikor ez a kapcsolatom lett.


39n

2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem tudok kidobni súlyos pénzeket pszichológusra, anyám nyugdíja és az én közmunkás bérem sem elég sokszor arra hogy kijöjjünk egy hónapba
2013. dec. 30. 23:35
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha komolyan veszed magad, megtalálod a módját. Vedd a nyakadba a netet, a várost, és nézz olyat, aki szerződésben van az OEP-pel, nézz alapítványt, ahol ingyen foglalkoznak veled, nézz csoportot, amit valami szervezet finanszíroz.

A kérdés az, hpgy magad mellé állsz-e... hpgy vagy-e olyan fontos magadnak, hpgy elkezdj lehetőségek után nézni...


Azt már látom, hpgy önsajnálatban és kifogások keresésében egy zseni vagy, de most két dolog van: vagy megfogod magad, és elkezdesz elkötelezetten tenni magadért valamit, vagy marad minden a régiben... A Te életed a Te kezedben van...

2013. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én még csak 27 vagyok, de mintha rólam írtad volna.


Szintén végzettség nélküli, otthon ülő, segélyen élő munkanélküli vagyok akinek problémái vannak a szívével és a gerincével. Még rövidlátó is vagyok és már szerzetesi homlokom van. 165 centi magas vagyok és beszédhibás is vagyok nagy gülü szemekkel mint Steve Busceminek van.

2013. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!