Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, ti hogy látjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

31 éves fiatalember vagyok és sajnos elmondhatom, h még nem volt barátnőm és semmilyen szexuális kapcsolatom. Természetesen heteroszexuális vagyok, még mielőtt valaki másra gondolna!

Az önbizalmam kevés, rengetegszer átvágtak, megaláztak már személyesen és interneten keresztül is. NEM futó szexkalandra vágyom, hanem egyre a gyengébbik nem képviselői közül, aki szeret és elfogad mindenestül. Nincsenek nagy elvárásaim a nőkkel kapcsolatban, talán annyi, hogy testsúlya arányos legyen a magasságával.

Nem értem sikertelenségem okát, mert ismerőseim mind jóképűnek tartanak (hacsak nem hazudnak). Magas vagyok és kék szemek társulnak a rövid barna hajamhoz.

Egyre rosszabb már társ nélkül nap mint nap. Látom a közösségi portálokon, hogy tőlem sokkal rondább pasik is kapcsolatban vannak és a kedvessel pózolnak.



2013. márc. 28. 10:44
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%

Szóval ezek szerint kezdeményeztél már élőben is, odamentél és elutasítottak...

Jársz valamerre amerre egyáltalán lenne lehetőséged ismerkedni?

Vagy csak sietsz a munkába, ott nincsenek nagyon nők, majd sietsz haza gyorsan beugrasz veszel valamit vacsira majd spuri haza lesütött szemekkel?

2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Járj szórakozóhelyekre vagy bárhova ahol ismerkedhetsz, sajnáltatni nem kell magad.
2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szórakozóhelyen" normális csajt nem fogsz találni, tehát olyan témával kapcsolatos helyen kéne keresgélned, ami téged is érdekel.
2013. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze, élőben is kezdeményeztem már, de nem volt még senki, aki igent mondott volna!


Nem sajnáltatni jöttem magam, hanem választ szeretnék a kérdésemre!


Szórakozóhelyekre nem nagyon járok, néha egy-két koncertre, de a korosztály (ott is) inkább a tizenévesekből kerül ki, akik nem érdekelnek, érthető módon.


Itt helyben szinte esélytelen ismerkedni (vagy csak én nem tudok).


Köszi az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

2013. márc. 28. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg néha beülhetnél egy kávézóba,cukrászdába,pubba a haverokkal beszélgetni,beléphetnél valami online közösségi csoportba egy Téged érdeklő témában,eljárhatnál edzőterembe kondizni,elmehetnél futni,kutyát sétáltatni,szimplán sétálni egyet.Számos lehetőség van,amit kihasználhatsz kis önbizalommal és talpraesettséggel.
2013. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az önbizalomból kevés van, haverból szinte egy se, akikkel be lehetne ülni bárhova, magamban meg olyan tré lenne vagy nem tudom. Szoktam járni sportolni, de korombeli nőkkel még nem sikerült találkozni ott se, ha mégis, akkor rövid úton lepattintottak. Az online csoportokkal kapcsolatban annyit, h neten már nem vágyom ismerkedni senkivel, tanulván a korábbi átverésekből.


Köszi a válaszod!

2013. márc. 28. 12:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz akkor, ha ennyire lepattintanak. Mivel ennyiszer nem jött össze a dolog én azt mondom neked hogy ne parázz rajta. Legyél laza...ismerkedj minden csajjal aki szembe jön...Max nem jön össze..de te azt mondod "mindegy...hol a következő". Nézd meg hogy az előzöek miért nem jöttek össze és próbálj ki más-más technikákat..finomits rajta és tényleg sz@rj bele...ha ennyiszer átvágtak akkor már nem tök mindegy? Csak lazán kell csinálni mint akinek nincs veszteni valója és ha nem jön össze akkor se törsz le...figyeld meg, hogy így találni fogsz valakit.


Lehet, hogy a technikád rossz. Rosszul ismerkedsz. Mindig a szituációból adódóan találj ki valami szöveget. Az se baj ha nem teljesen igaz. Ez tapasztalat. A mostani barátnőmet is úgy ismertem meg, hogy egy ilyen kicsit "kamu" dologgal mentem oda szóba elegyedni vele, mert valahogy el kell kezdeni beszélgetni. Utána pedig ne azon parázz, hogy úúristen egy lány....hanem képzeld azt, hogy régi ismerősök vagytok. Figyeld meg, hogy sokkal lazábban fog menni az ismerkedés.


Ennyit tudok mondani hirtelen, saját tapasztalatokból. Sok sikert! 21F

2013. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!


Ma már kevésbé vagyok félénk kezdeményezni, csak egyszerűen kedvem nincs hozzá, mert úgyis tudom, h mi a válaszuk. Munkaügyi központban is bepróbálkoztam már egy fiatal csajnál, aki az ügyemet intézte és még mesélhetnék sztorikat. Nem voltam tolakodó, mégis lepattintott ő is.

2013. márc. 30. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy gondolom, hogy a baj azzal van, hogy nincs önbizalmad, és félsz a kudarctól is, mert rosszak az eddigi tapasztalatiad. Értelmesnek tűnsz, és állítólag jóképű is vagy, szóval kizárnám, hogy itt lenne a bibi. A gondolkodásmódod az, ami megakadályozhat téged abban, hogy barátnőt találj. Valahogy te magad sem mered igazán elhinni, hogy összejöhet, és talán legbelül úgy is állsz hozzá, hogy tuti vissza leszel utasítva, mert eddig is ez volt...

Azt tudnám tanácsolni, hogy kezdj el mélyen foglalkozni önismerettel, önbizalomépítéssel, és belülről építkezz! Ne befolyásoljanak a külső történések, és a múlt eseményei! Fogadd el és szeresd magad, ne görcsölj azon, hogy mi volt, és mi lesz! Egy időután, maguktól fognak az események jobbá változni, de most erre se koncentrálj! A fontos jelenleg az legyen, hogy építsd az önbizalmad, és merd elhinni, hogy igen is megérdemled, hogy boldog légy! Sok sikert kívánok! :)

2013. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)


Elfogadom és szeretem magam (ez is időbe telt, de már nem probléma manapság), ezt másról velem kapcsolatban mégsem mondhatom el. Igazán nem is a külseje érdekel a nőknek, nem az alapján szelektálok; sőt a helyzet az, h nem is én szelektálok. :S


Az önbizalmam tényleg a béka feneke alatt van, de hát mire is verjem büszkén a mellem, ha párkapcsolatban és szexuális kapcsolatban a jártasságom annyi, mint egy csecsemőnek?! Amit elértem az életben, akár anyagilag, akár iskolázottságban, arra persze büszke vagyok, de ettől még nem szálltam el magamtól, nem vagyok az a fajta.


A kudarctól már a legkevésbé sem félek, mivel már azon lepődnék meg, ha valakinek kellenék, de úgy igazán, és nem csak addig, amíg nem talál mást!

2013. máj. 30. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!