Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk barátommal, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátommal, ami rettenetesen fáj. Azóta mégis szexelünk. Ez milyen már?

Figyelt kérdés
Szakítottunk 5 év után..szeretem, imádom, de sosem lehetünk már egy pár fennálló problémák miatt... és én olyan hülye vagyok, hogy mióta szakítottunk, összejárunk olykor szexelni, ami sokkal jobb,mint mikor jártunk...ez milyen dolog? elítélendő? mert minden barátnőm lehülyéz, anyám is kinyína, pedig 24 vagyok!
2013. dec. 31. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg egyikőtöknek sincs új kapcsolata, addig semmi kivetnivalót nem látok ebben. Csak kettőtökre tartozik és senki másra!
2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SullaFelix89 ***** válasza:
84%

Kapcsolatot már nem akar veled, de üríteni még jó vagy.

Tiszteletem a volt párodnak jól csinálja.

Nekem is jól jönne, ha néha mikor kangörcsöm van áthívhatnám az exeimet.

2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsés a volt barátod, hogy ilyen vagy. Tudja, hogy minden érzelem nélkül is kap egy pi-át töled amikor csak feláll neki. Nincs is ennél jobb.
2013. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.


Kedves Felix!


Ha jól látom, a kérdező leírta, hogy sokkal jobb a szex, mint mikor jártak. Ebből kiindulva ő is ugyanúgy élvezi, mint a másik fél, tehát akkor mi is ebben a kihasználás?

2013. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
érzelmi kihasználás, de tegyék csak
2013. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha élvezed csináld. Nekem is volt már ilyesmiben részem és én is jobbnak éreztem, mint amikor konkrétan egy párt alkottunk. Ha nagyon zavar akkor egyre inkább told ki a találkozásaitokat, míg végül már nem is fog annyira hiányozni a szexuális része sem.
2013. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érzelem nélkül szexelünk, mert mindketten szeretjük a másikat..de a rengeteg veszekedés miatt úgy döntöttünk, nem tudunk tovább együtt járni, mert ez csak eldurvulna..talán elmúlnak majd dolgok, talán jön más..
2013. dec. 31. 00:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"szeretjük a másikat..de a rengeteg veszekedés miatt " Ja ha nálatok igy néz ki a nagyon szeretjük egymást? Utállak, menj a pic-ába te büdös qrva/szemét fas-! Na most gyere és szexeljünk! Tényleg! Van ilyen is.
2013. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden ilyen alkalomnál veszítesz egy picit az önbecsülésedből. Nem hiszem el, hogy számodra jó kapcarongynak lenni, ha így lenne, akkor nem jönnél ezzel a szánalmas, önámító "mindketten szeretjükgymást-dumával. Nem, te szereted, ő meg csak dugni akar.
2013. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!