Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves fiúk: Ti párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk: Ti párkapcsolatban ugyanúgy álltok a picit túlsúlyos nőkhöz, mint a vékonyakhoz? Hátrányba van az aki nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

úgyan úgy,nincs hátrányban

f18

2013. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyhát ugyanúgy lennétek picit túlsúlyos nőkbe szerelmesek, mint vékonyakba? Ugyanúgy élveznétek a szexet?
2013. dec. 31. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam előny, és aki kicsit husisabb azt nagyon szeretem... persze azért van egy határ :) de ha küldesz képet biztosat mondok :D
2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy " picit túlsúlyos." Van normal meg van túlsúlyos..

Igényes legyen és ezt smink nélkül is megteheti.


És nyilvan egy sportos,vékony,formas csaj előnyösebb mint egy dagibb.

18/F

2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De ha megszeretem és tudok hozzá vonzódni akkor a teste is tetszeni fog.

#4

2013. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy talán még jobban is élvezném a szexet..
2013. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
a disznók sminkelése ellen már küzdenek az állatvédők..
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de megnyugodtam. Csak mert annyi lányt (vagy inkább röfit) látok már mindenhol aki 40 kiló és abból 10 kiló a smink.
2013. dec. 31. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!