Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi férfiak általán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi férfiak általánosságban véve érzelmileg jobban kötődünk a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Tinédzser korban, és fiatal felnőttként a húszas éveinkben, én úgy vettem észre, hogy jobban kötődünk. De kíváncsi vagyok arra, hogy ti mit gondoltok.


Ezek a tapasztalataim, és amit a nagyvilágban látok.

Szerintem, akit szeretünk, azt általánosságban véve jobban szeretjük! Persze kivételek vannak, és most nem azt mondom, hogy a nők nem szeretnek bennünket! De úgy érzem, könnyebben továbbállnak, közel 1év elteltével is egy működő kapcsolatból fiatalon, ha valaki más iránt többet éreznek, vagy ha valami egy kicsit is más lett. Nem mondják el, hogy mi a baj, nem beszélnek róla, csak ha úgy érzik valami már nem a régi, emésztik kicsit, és egyszer csak elbúcsúznak.


2013. dec. 31. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordított a tapasztalatom. Szerintem ez nem a nemektől, hanem a személyiségtől függ.
2013. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét.
2013. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megelőztek. Nem a nemtől függ...
2013. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak rosszak a tapasztalataim, és amit a közeli ismerős körben látok :)
2013. dec. 31. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
tapasztalataim alapján pont fordítva. nincsen kötődés, még nem tudják érzelmileg hogyan kell viszonyulni egy nőhöz, persze vannak kivételek.
2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. A barátommal folyton azon vitatkozunk, melyikünk szereti jobban a másikat, érdekelne, hogy akkor most kinek is van igaza.

De amúgy szerintem ez tényleg nem nemtől függő, hanem személyiségtől és érettségtől. Bizonyos érettségi szint elérése előtt egyszerűen képtelenek a fiatalok olyan szintű kötődést kialakítani, ami egy hosszú, komoly párkapcsolathoz kell, és mivel a lányok ebben a kérdésben kicsit fürgébbek álltalában, ezért egy bizonyos korig talán nekik van ebben előnyük. Tizenéves korban a fiúkat leginkább a farkuk, és nem a szívük hajtja (nyilván vannak itt is kivételek).

De ha valaki mást jobban megszeret, vagy a régi láng elmúlik, akkor miért csodálkozol, ha gyorsan továbblép? Engem is hagyott ott már pasi, és vagy egy évig sírtam utána, míg mikor én hagytam ott valakit, kb az azonnali sajnálkozáson kívül semmi egyéb érzés nem volt bennem. Szerintem ez tényleg nem attól függ, ki fiú és ki lány...

2013. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!