Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudnátok ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok ezek után bocsájtani a barátotoknak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy volt egy buli, amiben őt lesmárolta egy csaj, nem a barátom kezdeményezett, viszont én rá kb 2 hónapra tudtam meg harmadkézből és nagyon szarul esik, hogy 2 hónapig el se mondta...azt mondta nem akart megbántani, de így most még jobban szarul esik. Mit gondoltok?
2013. dec. 31. 12:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem dobtam ki...nem is szándékoztam szakítani vele, engem az bánt, hogy nem volt képes a szemembe mondani mi volt, hanem mikor rákérdeztem is tagadta..
2013. dec. 31. 12:36
 12/19 anonim ***** válasza:

Mert világos volt a számára, hogy ez lesz.

Szoktuk tudni mikor nem kéne mindent az orrotokra kötni, mert totál máshogy értékelitek majd a dolgot mint kéne.

2013. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hmmm... én voltam már részeg (igaz olyan mély az alkohollal a viszonyom, hogy egy drehet back-tól is csillagtáncot lejtek) és próbálták már ezt az állapotomat kihasználni... de valahogy sosem sikerült nekik. Szóval szerintem beszéljétek át ezt a dolgot a barátoddal. Az okos férfi ilyen botrányt nem enged meg magának. A kevésbé okos meg így járt.
2013. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hát kíváncsi lennék fordított esetben mi lenne..tuti hülye hazug p.csának titulálnának ki
2013. dec. 31. 12:40
 15/19 Költőnő? ***** válasza:

több gondolat is megfogalmazódott bennem, de talán a legfontosabb.

Ha akivel vagyok, abban BÍZOM (és tényleg bízom), akkor Ő elvileg tudja, h ha ártatlan, nyugodtan elmondhatja.

Mivel nálam a bizalom alap, én is gondolkodóba esnék, miért nem mondta el.

VISZONT

ha olyan a párkapcsolatom, h a párom tudja, h bizalmatlan vagyok, akkor az ő oldaláról érthető, h nem mondja el. Viszont ez esetben nem tudnám eldönteni, h azért nem mondja el, mert ártatlan és nem akar balhét, vagy azért mert nem.

kicsit zavaros, de remélem, érthető, mire gondoltam

2013. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy beszéljétek meg, hogy legközelebb ha nem tudja elmondjon e valamit, akkor mindenképpen mondja el, mert bármi van megoldjátok, de rosszul esik ha titkolózik.
2013. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem kicsit elképzelhetetlen, hogy a csaj csak úgy előtűnik a semmiből és lesmárolja. Valószínűleg a barátodnak fel kellett tűnjön, hogy egyre közelebb araszol hozzá a csaj, vagy vele táncolt, stb. A legjobb kifogás, hogy a csaj kezdeményezett. Én szó nélkül kidobnám.
2013. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
sokkal többet is megbocsájtottam már
2013. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

utána hogyan fogsz megbízni benne?

legközelebb megdugja a csajt és majd azt hazudja hogy a csaj akarta ugyanmár.............

2013. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!