Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ne keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy srác... már elég régóta ismerjük egymást,és mostanában elég sokat beszélgetünk.

Én nem akarok komoly kapcsolatot...és ő se.

Szóval,megbeszéltük,hogy "nyitott" kapcsolatban leszünk,vagyunk...csak hogy most ő nem lakik közel,így csak néha tudunk találkozni. 2-án találkozunk,de most valami furcsa dolog van vele :OO mindennap munka után,egyből rám ír,és nagyon sokat beszélünk. Tegnap este is sokat beszéltünk,csak valamiért elromlott a laptopom,és kikapcsolt... amikor bekapcsoltam és vissza léptem,már nem volt fent,elköszönt. írtam neki sms-est,és fb-n is... fent volt délelött,láttam,de nem írt. írtam neki,hogy... haragszol? erre se írt. most .. mi lehet vele? mindig ír,mindig ő ír rám,ő hív fel,de most bármit csinálok nem reagál. Ne keressem?

Köszi a válaszokat.



#üzenet #nyított kapcsolat
2013. dec. 31. 17:47
1 2
 1/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Felejtsd el és ba..d szét a laptopot mert az miatt van minden!
2013. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És még te akarsz nyitott kapcsolatot, miközben úgy tapadsz rá mint a pióca... Lehet valami közbe jött neki és azért nem ír!
2013. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de nekem nem az a bajom,ha nem ír,és egésznap nem beszélünk,mert alapból csak éjjel szoktunk,munka után beszélni.

Az a baj,hogy ugyanúgy fent van,elérhető,és így nem reagál semmire. mert ha azt írja hogy,dolgom van,majd beszélünk,akkor tiszta happy minden :D de ennyi se,semmi :O

2013. dec. 31. 17:54
 4/12 A kérdező kommentje:
.s kiír dolgokat. :D szóval csak nekem nem reagál.
2013. dec. 31. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Kategóriát nem teljesen értem...

Nyitott kapcsolat szóval nem fontos válaszolnia,lehet pihi kell neki

2013. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatot akarsz... Az azt jelenti, h nem kell mindenről beszámolnia neked, h pl. most dolga van stb. Éppen ezért nyílt kapcsolat, mert nincsenek kötelezettségek, mindkét fél azt teszi amit akar megkérdőjelezések nélkül! Inkább hanyagold az ilyen kapcsolakat...
2013. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jah. nem baj ha nem ír,csak ne keltsen bennem olyan gyanút,hogy most már soha többet nem fog írni. :D de szerintetek fog még írni? ha nem ír többet,akkor...mit tegyek?
2013. dec. 31. 17:59
 8/12 A kérdező kommentje:
nem is kell beszámolnia :O sose számol,sose kérdezem. nem is érdekel. :D csak nem szeretem,ha átcsesznek. :O
2013. dec. 31. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ír akkor így jártál és normális kapcsolatot keress ha ennyire ragaszkodó típus vagy! :) Ez ilyen! Az efajta kapcsiban még az sem bűn ha más csajjal kezd ki... Tényleg ez kell?
2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatban egyeztetek meg,ami azt jelenti,hogy mindketten azt tesztek és azzal magánügyileg,amit csak akartok,ebbe pedig egyik félnek sincs beleszólása.Ezek után nem jogos a sértődöttséged,és azon se csodálkozz,hogy nem vesz komolyan.A nyitott kapcsolat pont erről szól.Persze nem való mindenkinek,ezek szerint neked sem.Ha nem tetszik ez a hozzáállás,keress olyat,aki normális kapcsolatot szeretne,és komolyan vesz.
2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!