Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizárólag párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag párkapcsolatban élő férfitársaimtól kérdezném: gyanakvó félszemeiteket a párotokon tartjátok, vagy feltételek nélkül bíztok meg bennük?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 25 éves létemre már az ötödik kapcsolatomon vagyok túl a mai napon, amelyekbe több érzelmet tápláltam, azaz nem futókalandok voltak. Eddigi párkapcsolataimban mindig ott lebegett a kard a fejem fölött, mivel a barátnőim nagyon szép és művelt lányok voltak, olykor kényelmetlenül éreztem magam mellettük. Ez nem külsőleg mutatkozott meg, hanem a lelkem mélyén éreztem. A kapcsolataimban az alapvető folyamatos gyanakvásom egytől egyig beigazolódott. Megcsaltak!! Volt aki csak érzelmileg csalt meg, volt aki gondolatban csalt meg, volt aki csókkal, volt aki durvábbal. Ahányféle nő, annyi rossz "szokás". Tehát: ma éjszaka szakítottam a párommal. Ivott és kavart az egyik régi egyetemi évfolyamtársával a házibuliban.


Az hogy mindig kifogom az olyan nőket, akikről kapcsolat közben derül ki, hogy nem felelnek meg az elvárásaimnak, az alap elvárásaimnak.. olyan elvárásoknak, amelyek alapvetőek egy párkapcsolatban. Sokat kérek?


Ezért kérdezem azokat a férfiakat, akiknek van barátnőjük, hogy ti nem szoktatok gyanakodni, nem szoktátok kétségbe vonni a barátnőtök lojalitását és őszinteségét? Vagy az én készülékemben van a hiba???


2014. jan. 1. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

nincs sok tisztességes nő. 2-3 % lehet


isznak és megteszik ami izgalmas

2014. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senkiben nem bízom, ez alap!

Viszont teljesen fölösleges gyanakodni, meg féltékenykedni, meg ezen agyalni.

Ha valaki meg akar csalni, 3 perc alatt is meg tud, energia pazarlás ezen aggodalmaskodni.

Úgyis úgy lesz, ahogy lesz.

És úgyis kiderül, ha meg nem akkor úgyse derülne ki.

2014. jan. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez "szép" példája az önteljesítő jóslatnak.

Rendes kapcsolatot nem mérgez gyanakvás, - tönkre sem teszi....

2014. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2. vagyok, igen, egyébként ilyen is van benne, amit a #3. mond.

Azért nem is idegeskedem, mert tök fölösleges, akkor inkább már jól érzem magam a kapcsolatban, ha meg kiderül valami ráérek akkor foglalkozni vele.

És így, hogy jól érzem magam, a párom is jól érzi magát, és kevesebb eséllyel "kacsingat" kifelé a kapcsolatból.

Az állandó gyanakvás olyan légkört eredményez ami senkinek nem jó, így az ember bevonzza a megcsalást.

2014. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!