Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a baratom, szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a baratom, szavak nelkul is egyertelmuen felfogja majd, hog kidobtam?

Figyelt kérdés

3ev utan csalt meg. egy kozos ismerosunk latta meg oket egy bevasarlokozpontban, en felhivtama baratomat hol van, azt hazudta otthon, majd atmentem hozza es kiderult hogy a csajhoz ment at. mindez kb 4orakor tortent, telefonhivasokra ezek utan nem valaszolt, ellvileg utana le is merult(magyarul kikapcsolta). Azt nem tudom pontosan, hogy ott is aludt-e a csajnal, de eleg sanszos.

Azota irogat es hivogat, mindenfele hazugsaggal jon... semmire nem reagalok neki, jol teszem? szerintem ez nem szorul magyarazatra. ti hogy latjatok? Ugy volt a szilvesztert is egyutt toltjuk, de tegnap se valaszoltam neki, valoszinuleg felfogta, nem? Ti hogy kezelnetek?

Elore is koszi a valaszokat es Buek!!! :-) 21L


2014. jan. 1. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sejteni fogja, de nem árt nyomatékosítani.
2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább beszéld meg vele a dolgot nyíltan.


Neked is! :)

2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem röviden közöld vele, hogy ne keressen többet, ennyi volt. Esetleg ha van egymásnál valamilyen cuccotok, akkor ugye még egy találkozót meg kéne beszélni.


Neked is boldog új évet a történtek ellenére is! :)

2014. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!