Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom szakitott velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem. Katona akar lenni. De szeretjuk egymast. Mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan 1.5 eve boldogan elunk. sokszor felmerult mar hogy gondolkozik a katonasagon. parnapja szakitott velem miertet nem mondott. kesobb kiderult hogy franciaorszagba akar menni tengereszgyalogosnak. Szeret es tudom hogy szeret. de azt mondja maskeppen nem felelhet meg edesapjanak. mit tegyek? biztassam, alljak mellette, mikozben en itthon varom es belehalok?
2014. jan. 1. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
NA, tudod hol érdekelne engem, hogy mit vár el a fater...én életem, én alakítom...ha ilyen befolyásolható, jobb is, hogy nem maradt veled.
2014. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod, hogy még mindig apu szava a döntő?
2014. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kamu. hivatásos katona itthon is lehetne.
2014. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 eves a baratom. Azert akar oda menni es nem itthon maradni mert kint nagyobb lenne a keresete. a csaladjaban senki nem ert el semmit nem ment senki egyetemre. edesapja kiskora ota azt akarja hogy legyen valaki aki belole nem lett.
2014. jan. 1. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
tanulni tudna. kamu.
2014. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? Mit mondjak neki? Probaljunk meg megint osszejonni? segitsek neki?
2014. jan. 1. 18:03
 7/8 Moszuke ***** válasza:

ne segítsd. egy kapcsolthoz két ember kell.

ha ő kimondta, hogy vége akkor nincs miről beszélni.

szerinted egy pasi viccből szakít egy csajjal? nem kell semmiféle kozmikus, földöntúli dolgot belelátni a kis lányos agyaddal. pasik vagyunk, nem lányok.

ha ilyesmiről látszólag minden előzmény nélkül döntünk az úgy van és kész.

2014. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tette. Évente 2x hazajárna.. ha hazajárna. kizárt ilyen kapcsolatban élni... ez nem is kapcsolat. Örülj hogy így ment el, és nem hagyott kételyek között.
2014. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!