Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szakítani akar velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakítani akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal nyolc hónapja vagyunk együtt. Nagyon sok a korkülömbség, és csak én dolgozom.

Azt mondta, hogy azért akar velem szakítani, hogy találjak valakit aki korban hozzám illik és nem nekem kell eltartanom.

Én csak őt szeretem és nem kell senki más!

Mit tegyek, hogy megértse?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 30. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem kicsit nehézkes helyzet...ha nem vagyok indiszkrét,ő miért nem dolgozik?
2013. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy férfi vagy?
2013. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a te kicsi lelki világodat nyugtatja ezekkel az indokokkal.

Arra nem gondoltál még, hogy azért hagy e, mert nem akar veled maradni, csak íg ő jön ki a legjobban, mert mindenki az önfeláldozó párt látja benne............

2013. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy saját maga miatt akar szakítani, örül, hogy van mellette valaki.
2013. dec. 30. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a döntését, mond neki , hogy te szereted de ha menni akar akkor menjen.
2013. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt akarja, hogy én költözzek vissza anyámhoz, ő meg marad ott ahol most lakunk. Nagyon szeretem őt, nem tudok nélküle élni.
2013. dec. 30. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
kié a ház?
2013. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerős családnál lakunk, egy kis szobában. Havi 10000 fizetünk, ebben minden benne van plusz a párom segít a ház körül.
2013. dec. 30. 10:10
 9/9 Passiflora ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem olyan lényeges információk nélkül, mint az életkorotok, hogy te a férfi vagy a nő vagy-e ebben a kapcsolatban, illetve az, hogy ő miért nem dolgozik (pl. tanul-e, ha igen, még meddig, stb), nem valószínű, hogy sok használható tanácsot tudunk itt adni neked, azon kívül, hogy hogy fogadd el a döntését.


Két hozzászóló is érdeklődött ezekről a körülményekről, de te nem válaszoltál a kérdéseikre. Természetesen ne tedd, ha tolakodónak érzed a kérdéseinket, és még így névtelenül sem lehet ennyi információt megosztani magatokról, de akkor én is csak egy olyan általános érvényű tanácsot tudok adni, hogy tarts tiszteletben a volt Párod döntését, függetlenül attól, hogy mi a valós oka. Sok bölcsességet és akaraterőt kívánok neked ehhez!

2013. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!