Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító a személyiségem?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy fiús a belsőm.Tudom,hogy kicsit furán hangzik,de mindenki csak a barátot látja bennem,mert senkivel sem merek bizalmasabb témákról beszélgetni,meg lelkizni sem.Ráadásul szinte mindent elviccelek.Ez nagyon taszító egy lányban?
2014. jan. 1. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele nagy baj. Csak a komoly témákat próbáld ne elviccelni. Én is ilyen vagyok mint fiú de ez nálam is nagy hiba :D
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján lehetetlen megmondani. Egy csomó tényező befolyásolhatja ezt.
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ASOT ***** válasza:
Ha első látásra többet szeretne tőled az illető aztán ezt ismeri meg akkro az.
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De azért fiú létedre ez mégis 'normálisabb'.:D
2014. jan. 1. 20:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen..mert külsőleg elég lányos vagyok,tehát aki elkezd velem beszélgetni az nyilván egy lányos személyiségű lányra számít..egyébként elég érzékeny vagyok meg minden csak egyszerűen nem merem kimutatni.
2014. jan. 1. 20:31
 6/20 ASOT ***** válasza:
Szóval ha komolytalannak látnak , olyannak akin nem látni h bármi különlegeset vagy többet szeretne akkro max csak szexre mennének a legtöbben. De a franc tudja, lehet h megnyerő vagy nem tudom.
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem! Sőt, számomra kifejezetten vonzó, mert ha kettős személyiség van egy lányban, akkor: 1- lehet vele úgy haverkodni, mint egy fiúval, 2- haverkodás mellett egymás szájában is lehetünk!
2014. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó:Lehetséges.Főleg,hogy nekem az idősebb pasik jönnek be és én 15 éves,vagyok ami alapból komolytalanná tesz.:/
2014. jan. 1. 20:36
 9/20 anonim ***** válasza:

nem!!! vannak olyan pasik (mint pl én) akiknek az ilyen stílus jön be

inkább legyél kicsit fiúsabb mint 1 nyávogó liba ;)

2014. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! Így már egy kicsit jobban érzem magam.:D
2014. jan. 1. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!