Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa a személyiségem. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a személyiségem. Lesz valaha olyan normális férfi, aki elfogad majd így?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt röviden leírni, de megpróbálom. Elég gyakran vagyok szomorú, vagy gondterhelt. Ez abból is fakad, hogy eléggé vagyok terhelve (orvos vagyok). Gyakran túlzottan magamra veszek dolgokat, ezért akkor is azt feltételezem, hogy a másik meg akar sérteni, lenéz, hülyének néz, amikor valójában nem. (de általában csak utólag derül ki, hogy túlreagáltam a helyzetet) Habár sikeres vagyok és elég szép is, mégis kishitű vagyok és pesszimista. Könnyen megbántódom, vagy sértve érzem magam. Amúgy féltékeny típus nem vagyok. De az előzőekből adódóan konfliktusokat generálok magam körül. (nem kell teátrális dolgokra gondolni, nem ordibálok, nem csapkodok, nem káromkodok, meg ilyesmi, csak sokszor elszomorodom, vagy megbántódom) Mennyi esély van, hogy egyszer lesz egy igazán jó kapcsolatom és így is igazán fog szeretni valaki? 25/N

2013. dec. 18. 17:09
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
nincs veled semmi gond :)
2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Hidd el, lesz. ;)
2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszinte leszek vele, a saját tapasztalataim szerint ha jól nézel ki akkor akármilyen kibírhatatlan személyiséged lehet, lesz érdeklődő. 23F
2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Eddig sok kapcsolatod volt?
2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

NORMÁLIS férfi kéne? Ezek szerint ilyen gagyibb pasiknak igy is kellesz, csak te velük nem éred be?


amugy tudod mi lenne a jussod, ha átlagos himnemüként lenne furcsa a személyiséged? Elmondom: szüzen rohadnál a sirba :O


De a nőknek meg mindig jut szex, amig van rajtuk legalább 1 dugható lyuk. És akkor még válogattok, basszus!


Ha pasi lennél, tudod mit válaszolnék a kérdésedre? Azt, hogy változz meg basszus! Mondjuk igy is ez a véleményem. Persze most majd babusgat mindenki, hogy NEM A TE HIBÁD, te teljesen jó vagy, te nem tehetsz semmiről és neked FELTÉTEL NÉLKÜL jár a jó, csak azért mert nő vagy....hát a nagy faxt!


Tessék megdolgozni vért izzadva, ha valami kell! Persze nőként egyszerü a könnyebb utat választani és hinni a tündérmesébe.

2013. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
ja és ja, ha ronda vagy, akkor inkább a külsőddel kéne foglalkoznod. De hát az is munka ugye.
2013. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Eddig volt egy 3 éves, egy 2 éves és egy 1 éves kapcsolatom. Meg néhány ismerkedés, próbálkozás.

Amúgy átlag magas vagyok, jó az alakom, hosszú, fekete hajam van. Szép arcom. Persze nem azt mondom, hogy hű, én vagyok a legszebb a világon, de normálisan nézek ki. Normálisan, ízlésesen öltözködöm. Nincs rajtam semmi kirívó.

2013. dec. 18. 17:21
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Semmi.

Nem egy ilyen kistáskát ismertem, aki rápörgött az életének egy részére, és mindig mindent ezzel próbált ellensúlyozni. Aztán ezek kiégtek, meghülyültek, alkoholistákká lettek, rivotrilon tengődtek.

Különösen a szép orvosis lányokból láttam ilyeneket, időnek előtte megöregedtek, aztán már tényleg a kutyának sem kellettek, mivel kiégett, rosszkedvű, kevés szabadidővel rendelkező nő senkinek sem kell.

Különben egy önző dög vagy, mert asszed hogy neked jogod van egy jó kapcsolathoz meg egy elfogadó és szerető partnerhez, miközben te meg egy szomorú, hiú, sértődékeny és veszekedős idióta vagy. Hát igen, nagyon valószínű, hogy így az általam felvázolt vonalon szépen lecsúszol és belőled is egy roncs lesz egy-két évtizeden belül. Remélem, legalább nem csináltatod fel magad, mert sajnálnám a gyerekeket!

2013. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL rátetted :D


most majd biztos rádsütik, hogy luzer vagy a nőknél...tudod ezt szokták, ha BE MERSZ SZÓLNI egy nőnek! :D

2013. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy nem próbálok változni. De az nem olyan könnyű. Ráadásul ha nincs hozzá megfelelő támogatás, se család, se párkapcsolat, se semmi, akkor nem könnyű jókedvűnek lenni.
2013. dec. 18. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!