Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm mást csókolt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a barátnőm elment egy buliba és egy fiúval csókolózott? A csók többször is megtörtént, nem ő kezdeményezett! Én még mindíg nagyon szeretem és képtelen vagyok emiatt véget vetni ennek az egésznek ami köztünk van. De ez bennem van és nem hagy a tudat szabadulni hogy mással csókolózott. A fiú nem mellesleg a barátom. Mit tegyek? Hogyan tudnám elfelejteni ezt a dolgot? Túlságosan szeretem!

2014. jan. 2. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dobd ki mindkettőt
2014. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lapát.
2014. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embernek ilyen barátai vannak, akkor milyenek az ellenségei? Ha az én haverom lenne menne már törött lenne az állkapcsa ;)
2014. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De képtelen vagyok megszakítani ami köztünk van. Én szeretem őt és ő is szeret engem. Csak nagyon sokat ivott de nemtudom mi tévő legyek.
2014. jan. 2. 00:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Balta.
2014. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni megbeszélni a dolgokat, aztán, hogy a büntetés se maradjon el, a srácnak ki kell verni az egyik fogát felülről, amit a csajnak egy hónapig kell a nyakában hordania.
2014. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol soha nem lehet mentség. Alkohol hatására az ember azt teszi meg amit józanul is megtenne de a gátlásai miatt nem teszi.


Tessék itt egy vicc.


Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."

Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.

- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?

- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.

- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?

- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!

2014. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
most megcsókolt valakit, legközelebb lefekszik valamelyikkel, normális vagy te, hogy hagyod ezt? Könnyű Katit táncba vinni ha ő is akarja. Hagyd ott a lotyót, találsz jobbat, ha meg vele maradsz akkor vállald, h nem ez volt az utolsó alkalom, hogy a francba tudsz ezek után megbízni benne? Én nem értelek, egy h szereted, kettő h megcsalt, tehát dobd, én is ezt tettem mikor az én barátnőm csalt meg. Azóta találtam másikat :D
2014. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, legalábbis én tuti megtenném. Aki egyszer megcsal az megfog másodszor is.. jobb lesz úgy neked is, elfelejted, keress jobbat!
2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
60%

minek az embernek ellenség, ugye...

mkettőt úgy b*nám ki, mint azt a bizonyos nyávogó lényt kaksizni

2014. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!