Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm mást csókolt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a barátnőm elment egy buliba és egy fiúval csókolózott? A csók többször is megtörtént, nem ő kezdeményezett! Én még mindíg nagyon szeretem és képtelen vagyok emiatt véget vetni ennek az egésznek ami köztünk van. De ez bennem van és nem hagy a tudat szabadulni hogy mással csókolózott. A fiú nem mellesleg a barátom. Mit tegyek? Hogyan tudnám elfelejteni ezt a dolgot? Túlságosan szeretem!

2014. jan. 2. 00:29
1 2
 11/16 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Alkohol nem mentség.

A kérdéses "barátod" maximum haver, annak sem valami jó.

A barátnőd egy esélyt esetleg megérdemel, mert egy hibát egyszer el lehet követni, másodszor viszont már nem hibának hívják, hanem döntésnek, mert tisztában van vele, mibe megy bele.

Engem az exbarátnőm megcsalt, lefeküdt egy random sráccal részegen. Megpróbáltam megbocsátani neki, ugyanezzel a logikával, de mivel közben beleszerettem másba (gondolhatod őt mennyire szerettem közben), szakítottunk. Most ha ti tényleg szeretitek egymást, akkor ez tényleg csak egyszeri alkalom volt és a barátnőd mostantól kisangyal lesz. De abban a pillanatban hagyd ott, amint még egyszer megcsinálja, mivel ez egyértelműen jelezni fogja, hogy valójában nem te kellesz neki.

2014. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a válaszát! Megfogom becsülni az én kis gyémántomat!! ÉS nem dobom el egy apró hibáért !
2014. jan. 2. 01:38
 13/16 anonim ***** válasza:

1 lényeges szabály van az életben a sok többi között.

Mindig a nő választ!

Ha a barátodat szereti jobb is így mindhármótoknak. Ők boldogok lesznek, Te pedig nem egy viszonzatlan szerelemben szenvedsz tovább.

Elhiszem, hogy most rossz, de ha így van hosszabb távon még rosszabb lenne.

2014. jan. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ted aztamit én akkor vid el és itasd le te magad pl agy neki amikor nagyon hülye zöld abszintot fél dc és akkor aztán nagyon ki lesz .. nem emlékszik semire és te meg mond meg neki hogy nem is mondod el neki ... de végig figyelj rá és vigyáz rá :)
2014. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy döntesz, visszaveszed, azért tedd világossá, hogy ez volt az utolsó dobása, és ne félj belengetni a szakítást sem, mert muszáj éreznie, hogy a tetteinek következményei vannak. Ha most vita nélkül visszafogadod, és mellé tejben-vajban is fürösztöd a "kis gyémántodat" az olyan, mintha jutalmaznád azért amit tett.

Az ilyen elnéző, nagyvonalú viselkedés könnyen úgy jöhet le, hogy egy lágyszívű balek vagy, akivel bármit meg lehet csinálni. Tartsd észben, hogy most neki kell tepernie érted és nem fordítva.

2014. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett, hogy egy év eltelt? :D
2015. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!