Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy szeretnék találkozni egy néger fiúval?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon aranyos, sokat szoktunk beszélni, és már majdnem 4 hete folyamatosan beszélünk neten. A közelben lakik (kb 80km), de abba a városba szüleimmel gyakran járok, kb hétvégente. Már mindketten szeretnénk élőben is találkozni. Én úgy gondoltam, hogy anya pl elvisz abba a városba, mikor úgyis mennénk, én addig a fiúval leszek, mozizunk, sétálunk, ő pedig vásárolgat pl hugommal, aztán a megbeszélt időben ő is vinne haza, így a közelben lehet (de amúgy is ismerem a várost). Jól tanulok, komoly terveim vannak, és a fiúnak is, ő is kemény egyetemre jár. A fiú 22, én pedig 17,5. Ez sok?
2014. jan. 2. 00:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Regiztem egy oldalra szórakozásból (badoo), meg hogy gyakoroljam az angolt úgy, hogy angol nyelvűekkel beszélgetek. Őt valahogy megtaláltam, és mivel a közelben lakik, így elkezdtünk beszélgetni, ami már 4 hete tart majdnem. Mostmár a facebookon beszélgetünk, ott láthatom, hogy tényleg egyetemista, és nem valami menekült..
2014. jan. 2. 00:58
 12/21 anonim ***** válasza:

Hat ha ennyivel fiatalabb lánnyal kezd akkor sanszos hogy éretlen vagyvcsak a szexre hajt.

De legyen szerencséd.

2014. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindenesetre egy tanács: ne nevezd őt négernek többet! Mások előtt se, de őelőtte meg különösen, mert ez a kifejezés eléggé sértő nekik. Legyen fekete, színesbőrű, akármi, nem baj, ha utalsz a bőrszínére, csak ne úgy, hogy néger!...
2014. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szóval kedves kérdező, sikerült találnod magadnak egy fekete orvostanhallgatót vagy jogászt... Meg kell, hogy jegyezzem, az esetükben a kemény egyetemet el is felejthetjük. Hallottam párat vizsgázni. Egy vicc az egész arra a tudásra amire ők ötöst kapnak én már ötször ki lettem volna rúgva. Tejelnek az egyetemnek félévente pár milliót és cserébe kapnak egy diplomát. Ó és azt ne felejtsd el semmi garancia nincs rá, hogy a srácnak nincs valami aranyos fertőzése, ezek hazamennek nyárra, aztán ősszel boldogítják az infektológusokat, az egzotikus betegségeikkel.

Egyébként szomorú, hogy a magyar srácok nem elég jók neked.

2014. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem orvostanhallgató, hanem vegyészmérnök szakra jár. A szülei orvosok és Franciaországban élnek.
2014. jan. 2. 01:07
 16/21 anonim ***** válasza:

"A szülei orvosok és Franciaországban élnek."


Ezt előbb is írhattad volna. Ez már teljesen más kategória, mert akkor ő gyakorlatilag európai, európai kultúrával, ami rohadtul nem mindegy. Anyukádnak ezt az egészet úgy kellene beadni, hogy egy francia fiúval találkozol, aki mellesleg fekete. Mert ha valaki meghallja azt, hogy néger manapság nem egyből a kultúrált Európa jut eszébe.

2014. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy francia orvos szülőkkel rendelkező néger srác mit keres M.o-n? Ez kicsit hihetetlen
2014. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egy francia orvos szülőkkel rendelkező néger srác mit keres M.o-n? Ez kicsit hihetetlen"


Otthon nem vették fel, itt olcsó a fizetős szak.

2014. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem csak mondd el anyukának, h egy Francia 'származású' néger fiúval találkozom. Biztos megérti. És a többi válaszolónak üzenném, h manapság a Magyar fiúk mind megképzelt, buta, bunkó,'SWAG' nyomorékok. Persze nem mindegyik, de a többsége az. Vissza térve a kérdezőhöz nem, nem sok az év különbség:)). Egyébként én is egy feketével járok és tényleg nagyon kedves:)
2014. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na az ilyenek miatt korcsosul el ez a világ.
2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!