Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar az ex talalkozni vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar az ex talalkozni vagy sem?

Figyelt kérdés
2 ev utan felhivott az exbaratnom, hogy innek-e vele egy kavet... semmi elozmenye a dolognak, 2 eve nem beszeltunk egymassal... Igent mondtam, de meg nem kerult sor a talalkozora... Egy hatalmas nagy rbanc a csaj (28 eves), tobbek kozott ezert is hagytam ott... Most igazabol csak azert talalkoznek vele, hogy hatha benne lenne egy kis szexben... semmi mast bem akarok tole... O irt, felajanlottam neki egy idopontot, szoltam, mikor ernek ra... ez nem jo beki, mas dolga lesz. Erre megint irtam egy masok idopontor, kicsit erdeklodtem, mit csinal mostanavan, stb... aemmi valasz, pedig latom, hogy az emailt elolvasta... Mit csinaljak? Szerintetek meggobdolta magat? Nem etem..
2013. dec. 20. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
látta, hogy tepersz :D
2013. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja megnyugtatta magát, hogy még mindig van egy tartalék aki vágyik a puncusára:D
2013. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teperek? :) nem tepertem... Csak kivancsi vagyok, mi van vele, meg irtam egy masik idopontot... Ezt teperesnrk veszi? De meg ha igy is lenne, egy kavet nem tudnank meginni? Hisz' az o otlete volt..
2013. dec. 20. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, teperésnek veszi. Mondd neki, hogy oké ha nem érsz rá akkor hagyjuk. Rögtön rá fog érni hidd el :D Nő vagyok, tudom hogy müködünk :)
2013. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mégsem akkor közben meggondolta magát csak cseszik szólni de ha igaz amit róla irsz akkor ez nem is meglepő.
2013. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!