Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem attól a lánytól, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta figyelem és keresem egy lány pillantását, nagyon tetszik és meg szeretném őt ismerni. Úgy alakult, hogy a szilveszterezést egy helyen, egy népesebb vendégsereget (kb. 20-25 fő) fogadó házibuliban töltöttük. Fantasztikus este volt, minden hozzám közel álló haver és havernő ott volt, mindenkivel tudtam sokat beszélni.. és ott volt Ő is.


Többször egymásra néztünk véletlenül, volt hogy amikor ránéztem, zavartan fordította el a tekintetét. Egész este végig a torkomban dobogott a szívem, és kerestem a lehetőséget, hogy leszólítsam. Éjjel 1 óra körül pont adódott egy fél pillanat, egyedül ücsörgött a nappali egyik dohányzóasztalánál, nem vagyok egy nőcsábász és nagyon kevés lány szokott nekem tetszeni, de minden bátorságomat összeszedtem és kedvesen leszólítottam, nem voltam részeg, egész este egyetlen sört ittam, tehát mindenre emlékszem, a beszélgetés nagyjából így zajlott:


Én: - Szia, látom mindkét barátnőd magadra hagyott, gondoltam.... (itt azonnal félbeszakított)

Lány: - Ne is folytasd, levettem, hogy csöpög a nyálad a társaságból az egyetlen szingli csajra és úgy gondoltad meghúzod ma éjszaka.. tájékoztatlak, nem fog a terved összejönni! (saját magára célzott)

Én: - Dehogyis, én csak....

Lány: - Sokmindent tudok rólad, pl azt hogy hónapok óta gerjedsz rám!

Én: - Őő igen valóban tetszel nekem és eddig nem nagyon volt rá alkalom hogy megismer.... (félbeszakítás)

Lány: Felejtsd el, túl sokat ittál!!

Én: - Mii?? Dehogy ittam, 9 körül végeztem ki egyetlen Gössert..

Lány: - Jó hagyjuk.. itt vagy még??

Én: - Akkor ne haragudj, szia..!


Leszegett orral, félrehúzott szájjal vánszorogtam el onnan, és leültem egy barátomhoz és a párjához, akikkel beszélgetni kezdtem. A lányhoz megérkezett a két barátnője és hangosan vihorászni kezdtek, kicsit bennem volt a gyanú, hogy én voltam a téma, de nem akartam magamat paranoiába kergetni, viszont elcsíptem Tőle egy félmondatot, ami úgy hangzott, hogy a "loser idejött és azt hitte, hogy meg.." Ennyit hallottam, ennyit értettem, tehát a gyanakvásom beigazolódott, rólam beszélt negatív szövegkörnyezetben. Ezután úgy vettem észre, hogy szándékosan kerül, nem tartózkodott velem egy helyiségben sem. Sokszor láttam a kezében tömény piás üveget is.. Igazából nem tom mi baja volt velem, mert többször is szemeztünk, és mint azt írtam is, észrevettem rajta, hogy zavarba hoztam a pillantásokkal, meg nem vagyok se büdös, se csöves, se öreg, ő 20 éves, én 22 vagyok.


Eltelt egy nap és nagyjából felfogtam hogy esélyem sem lenne nála, mert nagyon szép lány, és ahol tanul főiskolán, ott kitűnő hallgatója az évfolyamnak, és hát szóval én pedig egy loser vagyok számára.


ÁMDE! Este 9 órakor RÁM ÍR FB-on (nem ismerősöm), hogy: szia! ne haragudj a tegnap estiért, rossz napom volt, remélem nem bántottalak meg ..... szeretném ha írnál majd, jó legyél!


Örültem is a lelkem mélyén, de egyben kesergek a tegnapiak miatt ahogy viselkedett velem. Az hogy valakinek rossz napja van az összefér azzal, hogy olyat mond parasztba - egy olyan pasinak akiről tudja, hogy eleped érte -, hogy "na tudom h meg akarsz dugni, de egy kis vesztes vagy úgyhogy koccanj szépen" meg a barátnőinek lejárat tőlem alig két méter távolságra?? Nem tudom mire vélni ezt az egészet, még nem írtam rá, pedig olyan szívesen válaszolnék neki, de egyszerűen tegnapi annak ellenére, hogy fiúból vagyok, szégyen ide, szégyen oda, de beletaposott kicsit a lelkivilágomba. Később mit várhatok el tőle, ha úgy vág gusztustalan dolgokat a képembe, hogy még együtt se voltunk soha és nem is ismertük egymást?


2014. jan. 2. 01:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, úgy döntöttem adok neki esélyt, bár rosszul esett a tegnapi stílusa. Válaszoltam neki FB-n: szia, nem értem mi volt a baj tegnap, kicsit rosszul esett ahogy tegnap nekem támadtál, nem adtam rá okot, hiszen nem nagyon ismerjük egymást.


Ezt írtam neki, és szó szerint abban a pillanatban jött is a válasz tőle: "és válaszoltál.. úristen milyen kis naiv vagy:)))))"


Ezek után rögvest le is tiltott. :S

2014. jan. 2. 02:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem úgy neveltek, hogy nőt ne üssek meg és undorítónak tartom aki veri az asszonyt, de ez a csaj szerintem úgy felhúzna, hogy nem bírnék megállni egy pofont olyat, hogy a fenenagy arca rögvest alábbszállna. Ilyen megalázást én nem tudnék elviselni az fix...
2014. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én ezt el sem akarom hinni. Ilyen csak a filmekben van... Az élet ilyen nőnek nem nevezhető gusztustalan teremtménnyel engem még nem hozott össze szerencsére. Hihetetlennek tartom, hogy ilyen lelketlen undorító féreg legyen valaki... Te pedig ilyen jóhiszeműen még esélyt adsz neki és ilyen lightos dumát írsz vissza neki... Most te igazából trollkodsz ugye? Mert én nekem ez így sok volt estére.
2014. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy ez kamu..

Ha nem az akkor kapd el valahol és kérdezd meg tőle hogy mégis mit képzel magáról.


Ne haragudj de nekem elég kis határozatlannak tűntél az eddigi megnyilvánulásaid alapján de most szedd össze magad és alázd szét ezt az undorító ribit.

2014. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
akkor most olvassátok el újra a második kommentemet...
2014. jan. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szörnyű éjszakám volt most, alig aludtam, forgolódtam, a fejem majd szétrobban a fájdalomtól, annyira fáj.


Megszívtam, ez van.... De akkor végképp nem értem, hogy miért kapta el a fejét korábban is oly sokszor, amikor véletlenül összenéztünk. Volt hogy ránéztem és azt vettem észre hogy rajtam felejtette a szemét, majd zavarában még bele is pirult kicsit. Ezeket a jeleket nem lehet félreértelmezni, én úgy láttam rajta, hogy bejövök neki. De akkor ezek szerint mégsem?


Ha magamat képzelem a helyébe és ha valaki rám pillant, aki nem tetszik és meg akarom szívatni, akkor nem kapom félre a tekintetemet, nem jövök zavarba stb.... Érti ezt valaki, hogy ez az egész most akkor mi volt??

2014. jan. 2. 08:48
 17/18 Inverz Tűz ***** válasza:

Én ebből azt látom, hogy ez a csaj pontosan azt akarta, amivel megvádolt téged, hogy nem fog összejönni. :)

Ki van éhezve a szexre, te pedig ott elkezdtél kedveskedni neki. Ez volt a baj.

De mindegy is, nem hiszem, hogy te ilyen típusú lányt keresel.

2014. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Gondolj bele, 22 éves szabad ember vagy, ha ilyen bulikba jársz, nem is nézhetsz ki rosszul.

MÉG HA ÖSSZEJÖNNE IS, EZT NEM TUDJA TAKARNI HOGY MEKKORA EGY PARASZT.


EZT JEGYEZD MEG:

Szard le, bulizzál, igyál, ismerkedj több lánnyal és a többi jön magátol.


Ha ez igaz, akkor a tetü nem érdemli meg.


GECC MOST ESZEMBE JUTOTT, HA KIBESZÉL VAGY ÍR:

-NA IDEFIGYELJÉL KISCSILLAG, PROBLÉMA VAN? IDE MONDJAD.

VAGY SZŰK A P*NÁD? NA MAJD ÉN KITÁGÍTOM.

2014. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!