Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi genetikai adottsága,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi genetikai adottsága, kinézete, arccsontozata, szeme a fontos vagy az ápoltsága?

Figyelt kérdés
A kérdés kizárólag fejre vonatkozik, mert azt látom mindent az dönt el a lányoknál. Tehát tegyük fel a test megfelelő, koncentráljunk az arcra, mert a lányok ,,arcfetisiszták", ha külsőre kell választani egy pasit. Tehát adott egy férfi, full ápolt, minden rendben van, napi fürdés, jó illatok, jó ruházat, szép fehér fogak, jó haj és etc. De nagy orr, kiálló fülek, nem vonzó szempár stb Na ilyenkor mennyire fontos az ápoltság? Mert szerintem onnantól kedve a kutyát sem érdekli ez a dolog. Ahogyan az elmúlt 8 évben a lányoknál tapasztaltam az esetemben. Ha odamentem hozzájuk sosem azt mondták, hogy jajj de jó illatod van, jajj de jó a bőröd a kozmetikusod nagyon ügyes és sorolhatnám. Ez mintha nem is lenne nekik fontos. De arra volt eszük (lobotómiát nekik), hogy azt mondják, hogy mi van a szemeddel, nem tetszik, jujj de nagy az orrod, az sem tetszik stb. Mi van velük? Mert ez az ápoltság dolog egy nagy maszlag, csak annak fontos az ápoltsága, aki genetikailag is vonzó nekik. Ezért már nem bírom a nőket, egyet sem. A hazugság és ködösítés nagy mesterei.
2014. jan. 2. 13:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Folytatódik a ribizlik kommentelése tovább.
2014. jan. 2. 14:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Mármint hogy éred, hogy a száj és az orr között. A száj és az orrnyereg között vagy a száj és az orr csúcsa között?
2014. jan. 2. 14:12
 13/15 anonim ***** válasza:

Tehát az arc önmagán nemmelég, ha megvan a magasság (mivel 174 magas vagyok, fontos)

Testalkat..stb.minden adott

Akkor:

Legyen kedves szeme, izgató szája, és ápolt szép fogai

A férfiak feneke, (farpofa fetisiszta vagyok;p) után a száját fogait nézem meg, nem tehetek róla, az első, hogy elképzelem megcsókol, tehát emiatt fontos (a másik a keze, azzal ér hozzám)

Összeségében nézem meg, ha nem ápolt, akkor akárhogy nézhet ki, nem közeledek, vagy nem engedem,hogy közeledjen.

Szeretem ha világos haja,szeme van egy férfinak, de ez nem kizáró ok (vagyis már minden az, mert van férjem:))

Van akinek nem tetszik, van akinek igen, sztem nagyon jóképű, a barátnőim anno nagyon le akartak beszélni róla...nem hagytam magam.

2014. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Jujujujuuuuij énis énis engem is vegyetek beeeee!!!

És folytatódik a hiszti és önsajnálat tovább :D

:')

2014. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

És folytatódik a hiszti és önsajnálat tovább :D


xD

2014. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!