Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmmel jelenleg titkos viszonyt folytatunk (egy ideje van barátja), de ilyenkor nem csak szex van, csinálunk más programokat is, szóval nem az a klasszikus szeretői viszony, hogy mindenki kielégül aztán megy a dolgára. Ez utalhat arra, hogy még lenne esélyem többre is ennél? Úgy gondolom, ha bizonyíthatnám neki, hogy bennem bízhat és mellettem biztonságban érezné magát, akkor engem választana. Vagy ez ostobaság?

Nem igazán tudom, hogy egyébként hogy zajlik egy ilyen viszony, lehet hogy túl gondolom persze és mindenkinél így van, hogy olyan, mint egy párkapcsolat, erről nincs korábbi tapasztalatom.


2014. jan. 2. 17:26
 1/4 Galaxis. ***** válasza:
Szóval te a szennyesből öltözködsz?? Az a legundorítóbb :S
2014. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy nincs egy 3. fiú is a képben?
2014. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3. fiú? Hát, ezt kétlem. :)

Nem a szexhiány vezeti hozzám, ebben gyakorlatilag biztos vagyok, hanem az, hogy még nincs túl rajtam.

Csak azt nem tudom, hogy ez az egész most azért van, mert így azt gondolja, hogy könnyebben túl lesz rajtam, vagy lát még esélyt arra, hogy együtt legyünk.

2014. jan. 2. 17:30
 4/4 Galaxis. ***** válasza:

mind két feltevésed hülyeség!!

akkor lesz hamar túl rajtad ha benne vagy? újból össze akarna veled jönni akkor meg mondja azt. ne 2 pasi dugja meg / nap

2014. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!