Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? Érdekelhetem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki már régóta tetszik. Igazság szerint már 1-2 éve "ismerjük" egymást, egy buliban találkoztunk, és onnantól kezdve "ismerjük" egymást, Facebook-on azóta ismerősöm. Az "ismerjük" azért van idézőjelben, mert még alig hogy 1-2 mondatot ha beszéltünk eddig. Legutóbb 1 hete találkoztunk, szintén egy buliban. Na, akkor beszéltem vele 1-2 mondatot. Táncoltam is vele. Lefényképezett engem meg egy barátomat a telefonjával, és fel is rakta facebook-ra, és oda írta a képhez, hogy: "buli.. ;)". Szokott lájkolni is, írni mégsem ír, a lájk meg gondolom nem számít valami sokat...Szóval nem tudom hogy tényleg tetszhetem-e neki, vagy sem. Gondoltam arra, hogy majd írok én neki, de nem tudom még..mivel azt sem tudom hogy mit írjak/hogyan írjak rá, meg amúgy is, ha akarna valamit, érdekelném, akkor írna ő, nem..? Szóval elbizonytalanodtam. Mondjuk a korunk is lehet, hogy akadályozza őt is kicsit, és amiatt nem ír, mert én 16 éves vagyok, ő meg 21. Szóval nem tudom.. Szerintetek?

16/L


2013. nov. 15. 20:10
 1/3 zotanbro ***** válasza:
100%
irjal ra hogy miujsag.. aztan kerdezd meg h nincs e kedve egy kozos bulizashoz.. onnantol meg csa lesz tematok..
2013. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már buliztatok együtt van közös élmény amit felhozhatsz beindíthatod vele a beszélgetést.

Ha érdeklődést mutat és nem az van h te mondod meg kérdezgeted akkor valószínűleg érdekled is de az se mind1 h mit kérdez mennyire passzívan hétköznapian.

Megtetted az első lépést... következőre te ne írj ha érdekled és ismerkedni akar nem csak mint barát akkor rád fog írni.

De ezt a beszéd stílusából könnyen észre lehet venni h mint barát vagy mint nő néz rád.

Itt csak az lehet a bibi h te mennyire vagy oda érte mert akkor könnyen félre is értheted a helyzeteket.

Remélem segítettem és nem hülyeségeket mondtam

2013. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%
sztem pálinka
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!