Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a következő helyzetről?

Figyelt kérdés

Az egyetemi éveim alatt az egyik évfolyamtársammal kerülgettük egymást soha nem vallott színt a szerelméről. Csak az utolsó buli alkalmával jött oda hozzám a fiú a haverjaival az egyetemi klubban, mikor a meglátott azzal a sráccal, akivel gyűrűavató szesten összeismerkedtem, mert a srác az ált. iskolai fiú osztálytársam haverja volt. De ezt az évfolyamtársam nem tudhatta.....Odajott a haverjaival és megkérdezte mit gonolok róla.


Több év telt el és megint odajárok levelezős képzésre és a fiú is. Mikor meglátjuk egymást nagyon zavarba lesz. Ő alig mer megszólítani. Mindig csak néz megrég leszólított, mert háttal álltam neki és ő úgy vetette magát észre, h. megfogta a karomat. Rá nemsokára azaz ma. Ma is összefutottam vele. Először mikor meglátott csak szájtátva nézett. Fekete bőrkabát, fekete csőszárú farmer volt rajtam, és fekete motorscsizma. Először nem szólítottam meg, majd odamentem hozzá és megöletem ill. pusziltam. Erre lazálissá vált a hangja nagyon sok kérdése lett volna hozzám. Annak ellenére, hogy egy fiú társaságában volt ott. Annak idején volt egy nője, de akkor is megvolt értem veszve. Amit ma tapasztaltam megint olyan volt mint régen felszakadtak a régi lezáratlan sebek. Mióta hazaértem egyfolytába csak sírok. Mit gondoltok mit tegyek? Szerintettek van még esélyem nála. :(((


2009. nov. 28. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Hangja remegő, mély és csendes is volt egyben..
2009. nov. 28. 21:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed, csak vedd át egy kicsit az irányítást. ;) Szorítok, hogy sikerüljön. :)


Egyébként a Miskolci Egytemre jársz? :)

2009. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért te odajársz?
2009. nov. 28. 21:40
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy vagy me, vagy jate((:DD)):(((
2009. nov. 28. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen én a ME-ra járok. :)


Első voltam. 21/l

2009. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább else olvasom.
2009. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, ha ő nem mer. Ne várj vele. Vannak félénk pasik, akik nem mernek egy nőt megszólítani. Attól még ugyanolyan teljes értékű emberek mint más. Ez miatt ne sírj, hanem szedd össze a bátorságod és beszélgess vele. A témát már rád bízom :) Hajrá
2009. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem jellemző rá, hogy félénk csak mikor meglát akkor nem tud mit tenni..
2009. nov. 29. 09:19
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy me...
2009. nov. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!