Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, nálam idősebb (3 évvel), sugárzóan szép, aranyos, kedves, mindig mosolyog. Szeretnék vele közelebbről is megismerkedni, viszont van egy iszonyatosan zavaró tényező, amitől nem tudok megszabadulni. Valahányszor eszembe jut, pár pillanat múlva az ötlik a szemem elé, ahogy vele szeretkezem (ez a helyes kifejezés és nem puszta szexről van szó). Azért zavar a dolog, mert nem azért érdekel, tetszik, mert meg akarom csak fektetni, másrészt pedig ilyen még nem esett meg velem, hogy egy szimpatikus lánnyal való szexről ábrándozzak. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek tisztességes dolog az ilyen (mikor ráeszmélek, hogy merre kalandozom, rögtön kiverem a fejemből az egészet), bár még olyan nem volt, hogy úgy maszturbáljak, hogy közben rá gondolok? Tisztességes dolog, egy olyan lányra/fiúra gondolni maszturbálás közben, aki Neked nem (pusztán) a szex miatt tetszik, hanem többet is szeretnél tőle? Veled esett már meg hasonló?
2009. okt. 1. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,velem is volt már hasonló, sőt mai napig így vagyok vele, de ahogy ránézek abból ő is tudja(szal vigyázz vele), de nálunk az a helyzet h egyikőnket se zavarja:)

Szal csak nevet rajta h jaj ne nézzek már rá úgy mit fog szólni a barátnőm meg az ő barátja XD

2009. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, h ennek ellenére még egyszer se vertem ki rá:P
2009. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira még nem ismerjük egymást (heti kétszer van közös előadás), meg amikor mellette vagyok, akkor nem jön elő a dolog (szerencsére) - de mégis zavar. Viszont én se lennék képes erre maszturbálni.
2009. okt. 1. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj meg neki udvarolni,remélem,hogy összejöttök :) Elárulok egy titkot.A lányok is el szokták képzelni,hogy milyen lehet a sráccal szerelmeskedni,akivel épp szeretnének összejönni. Ez nem bűn szerintem,hisz vonzónak találja a másikat és az csak külön öröm,ha te nem csak az ágyig tudod elképzelni,hanem azon kivül és az után is!Sok sikert! :)
2009. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De ne zavarjon ez természetes....Nekem e mellett van olyan csaj ismerősöm is, akire már akkor feláll ha meglátom:P

És ez nem vicc,hihetetlen jól néz ki, vele kapcsolatban már ide is írtam ki kérdést, mert nem tudok vele mit kezdeni:)

2009. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és jókívánságokat!


@21:35: Te se lehetsz könnyű helyzetben! Remélem sikerül majd valami megoldást találnod!

2009. okt. 1. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Mostanában már valahogy nem érdekel, de az is igaz h áthelyezték:P

Az udvarlással meg vigyázz, mert ha túlzásba viszed rá fog szarni a fejedre!

2009. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!