Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek h van vagy h lenne megoldva ez a probléma? (Facebook chat egy kapcsolatban; ráírás stb. )

Figyelt kérdés

A kapcsolat nagyo új, most lesz lassan 2 hetes.

A probléma az az, h mindig gondok vannak abból h ki ír kinek. Az 1-1 módszer ennél a lánynál nem működik.

Volt olyan h ő írt zsinórban 3-4x, de olyan is h én írtam, mivel nála sose lehet tudni, ő mikor hajlandó írni.


Ezt a dolgot szeretném kiküszöbölni, mert ha már beszélünk, akkor minden jó. De az h ki keres kit az nem.


Nálatok ez h van?


Esetleg beszéljek vele h 1x Ő - 1x én?

Kicsit fura ilyesmit kérni, de remélem nem ez az egyetlen megoldás.


Köszönöm előre is a segítségeteket! :DDD



2014. jan. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nála mez úgy van hogy aki meglátja hamarabb hogy fent van a másik az ir :')
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam ez*
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mekkora probléma... Nem mind1, h ki ír kinek, és hányszor? Most ha ő nem ír neked, akkor te csak azért sem írsz neki, mert most ő lenne a soros? Nektek nem való kapcsolat...
2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindenféle képpen ráírok,ha szeretné ha nem
2014. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Nálunk meg úgy, hogy ha valamelyikünk akar valamit az ír. El van ßaszva az egész, ha "kötelező" valakinek írni...
2014. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3: Tegyük fel h csak én írok: Egy idő után elmenne olyan irányba h csak én érdeklem őt, bocs de én ezt nem szeretném.
2014. jan. 2. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
5: Rendben :D ez egész jó :)
2014. jan. 2. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fészbúkom, szóval ha akar valamit akkor felhív, vagy küld egy sms-t hogy menjek fel skype-ra.
2014. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

reggel a barátom ír, de ha tanul és gondolok/látok valamit amit úgy hiszek érdekelné akkor én rá. :)

elköszönni pedig mindig ő szokott előbb este is.

2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!