Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsam meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsam meg a kapcsolatot, hogy utána ne kelljen félnem tőle?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk kapcsolatban a barátommal. Nagyon szép (volt) az egész, szenvedély, romantika, stb. Azonban egyre birtoklóbb, parancsolóbb, ingerültebb. Javasoltam, ha nem szeret, szakítsunk, azt mondta, ennyire még soha nem szeretett senkit, és ha elhagyom, nem fog békén hagyni, bosszút áll, stb. Úgy viselkedik, mint egy cigány, pedig semmi gond nem volt vele, csak hülye társasága lett. Én szeretem őt, de ne érezze magát senki felsőbbrendűnek, mert azt nem viselem el. Mit tegyek?
2014. jan. 2. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamilyen lassú, fokozatos módszert kéne bevetnem.
2014. jan. 2. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan nem lehet szakítani sajnos. Készülj fel rá, ne félj, kérd meg egy barátodat, vagy pl az apukádat, hogy együtt menjetek majd el a cuccodért, ha van nála valamid. És fordítva: legyen ott valaki, amikor elviszi a cuccát.


Nem könnyű, de szorítok!


Nem szabad hagynod magad, mert mások annyira becsülnek téged, amennyire te becsülöd saját magad.

2014. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemébe mondod: ha esetleg meg találna szurkálni, elrohad a börtönben. Ha nem teljesen hülye, belátja, hogy jobb elengedni.
2014. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy is magadra vethetsz: kellett neked egy bunkó paraszttal "romantikázni". Kabbe, kérdező. A hozzád hasonló ringyók miatt nem divat a csajoknál az értelmesebbjével járni. Komolyan, ba.szódjál meg.
2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam akkor még. hogy bunkó paraszt. Bocs.
2014. jan. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!