Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, nallatok ez jo pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V3en0om kérdése:

Lanyok, nallatok ez jo pont vagy epp forditva?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy nallatok az jo pont ha egy srac tud fozni/sutni? Vagy nem szamit semmit?

2014. jan. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, hogy eltudja magát látni, hogy önálló legyen.


Tehát nem jó pont, de ha nem tud, az rossz pont..

2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:

Az többet számít, hogy tudjon helyesen írni.

Amúgy nálam jó pont, semmiképp se hátrány. :)

2014. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alap
2014. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy jó pont, csak olyan van, hogy alapelvárás és olyan hogy rossz pont. :D
2014. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordítva. Nyald a seggem ordítva!
2014. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nincs olyan hogy jó pont vagy rossz pont egy kapcsolatban. Én olyan vagyok, ha tudd, elfogadom, ha nem akkor is elfogadom ugyanúgy. Hisz egy ember nem lehet mindig tökéletes. Meg szerintem, nem az a fontos egy kapcsolatban hogy tudsz-e főzni vagy stb. Hanem az hogy hogyan álsz a partneredhez.
2014. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy egyáltalán nem néztem az ismerkedéskor,mhogy tud-e főzni a férjem. Azonnal kiderült, hogybtd, viszont mindig is igaz volt, hogy önálló fiúkkal "kezdtem"

Mindgyik már 16 évesen is el tudta magát látni, sőt ha vegiggondolom minden párkapcsoatomban főztünk együtt, biztos azér,t mert nekem hobbim is... A férjem pedig a a kapcsolatunk első hetében komplett saját készítésű vacsival várt 22 évesen..


1#

2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!