Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet? Végleg vége? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet? Végleg vége? Mi lesz ebből? Szeretjük egymást.

Figyelt kérdés

Megkért, hogy hagyjuk egymást egy kis időre, mert nem megy, (tény, hogy rengeteget veszekszünk). Szeretjük egymást, jobban, mint bárkit valaha. Szünetet kért, egy olyan este, amikor a helyi kocsmában találkoztunk, (tudniillik errefelé nincs szórakozási lehetőség). Leült velem beszélgetni, elmondta, hogy szeret nagyon, de ez így nem megy, kértem hogy adjunk magunknak egy hetet, de ő a szünetet tartotta megfelelőnek. Ezután nem sokat foglalkoztunk egymással, csak ahogy nőtt az alkohol mennyisége úgy nyíltunk meg egymásnak és úgy röpültek a csókok és könnyeztek a szemek. Azt mondta, ez csak egy szünet, később viszont hozzá tette, hogy ha akad valamelyikőnknek valaki, abból ne legyen baj, de hozzá tette, hogy én akkor is csak az övé vagyok. Ölelt, csókolt úgy váltunk el. De már másnap felhívott, úgy, ahogy az megszokott volt. Kerestem volna harmadnap, nem vette fel és nem hívott vissza. Legközelebb szilveszter hajnalán találkoztunk, amikor már 5. napja voltunk ebben a helyzetben. Lerázóan viselkedtem vele, és nem voltam jól.A szakítás után 5 kilót fogytam le seperc alatt, nem tudtam enni, sem aludni. Örültem, hogy legalább szilveszterkor nem ő jár a fejemben, erre csak betoppant. Szerintetek mit éreztem?? Ahogy említettem nem foglalkoztam vele, nos ő ittasan nagyon kába és be akart fűzni, én közöltem vele, hogy ha a lelkem nem kell a testem csak úgy nem kapja meg, és hogy majd, ha eldöntötte mit akar, akkor közeledjen. Többször megakart csókolni, de mindig megrázta a fejét és az arcomra adott puszit. Úgy becézett, mintha együtt lennénk, szerintem nem is vette észre, hogy még mindig szívemnek szólít. Mennie kellett, megpuszilt, tudjátok a 3 puszi, amiből 2 a szám szélére ment, a harmadiknál pedig én hajoltam oda, de ellenkezett, mondtam neki, hogy ne húzza az agyam, szakítson végleg, de nem tudott, majd sietve elment. Ma, jan.2. felhívott, úgy, mint szakítás után, közöltem vele, hogy lotyóként kezelt és nem tetszett, nem emlékezett arra sem, hogy ott volt, arra sem, hogy mi történt. Megint kicsúszott a száján, hogy szívem így, szívem úgy, de szerintem megint csak nem vette észre. Nem beszéltünk semmi különösről, majd letettük. 5 és fél hónapig voltunk együtt. Én vagyok az első, akinek szerelmet vallott, 24 éves, és lássuk be, elég nagy nőcsábász volt előttem. Ha a barátaink megkérdezik szeret-e, nehezen, de bevallja, hogy szeret és imád. Nagyon hiányzik, és őrülten szeretem...

Szerintetek mi lesz ebből?



?????????????????????????????????????


2014. jan. 2. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szakított veled, csak megtartott talonba.

Neki szerintem már van valakije..

" ha akad valamelyikönknek lvalaki, abból ne legyen baj"


Valakit meg akar dugni legálisan..bocs...


Ez a kapcsolat kuka:(

2014. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, az adataim.. 18/L
2014. jan. 2. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:

"később viszont hozzá tette, hogy ha akad valamelyikőnknek valaki, abból ne legyen baj, de hozzá tette, hogy én akkor is csak az övé vagyok."

neeee... én is átestem ezen... az lett belőle, hogy tűrtem a végtelenségig.. ő nélkülem járt el bulizni, érzelmileg zsarolt, hogy ha nekem nem tetszett a szünet utáni életvitelem.. tudta hogy mennyire szeretem és ezt kihasználta. az lett hogy megcsalt állítása szerint eggyel, de én tudok másról is. Szakítottam vele, és azóta már boldog vagyok.. ő máig engem emleget a barátainak s otthon is, mert egyik lány a bulikból sem tudott pótolni :) hagyd ott.. minél hamarabb töröld ki az életedből.

2014. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszinték voltunk egymással mindig. Részegen, ha akarna sem tudna hazudni, főleg nem nekem, és megmondta, hogy azóta sem volt senkivel, engem szeret. És azt is letisztáztuk, hogy nincs senki más a dologban. Tényleg az van a háttérben, hogy sok volt a veszek, ha ő nem kezdeményezte volna a szünetet, akkor előbb utóbb én megtettem volna. Nem tudta letenni az italt, és ezért nagyon elfajultak a vitáink, rengeteget veszekedtünk, sokszor én is kiállhatatlan voltam. De abban az egyben biztos vagyok, hogy sosem csalt meg, és nincs más a dologban. Tudnék róla, egy körökben mozgunk és azt bevallotta volna. Annyira már ismerem, nagyon megváltozott mikor összejöttünk, soha egy nőhöz sem közeledett.
2014. jan. 2. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
csak hogy ő most megint vissza akar kerülni a régi helyzetébe.. szünetet akar, esetleg egy- két kalandot. Ez nincs rendjén. Ne árts magadnak! fiatal vagy
2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valóban úgy tűnhet, hogy kalandozni akar, de ismétlem magam, nem ez volt a szakítás oka.


Homályos az az este, de többször megkérdeztem, hogy a szünet alatt hű lesz-e hozzám, és azt kaptam válaszként, hogy: Szívem, szerinted ha eddig nem kellett más most fog? Tudod milyen voltam, te vagy az első, akit nem csaltam meg és nem is terveztem, pedig tudod, te is, hogy ha meg akarok tenni valamit, úgy is megteszem. De nem menne.

Visszakérdeztem, hogy akkor mire értette azt, hogy ha akad valaki más...

Azt mondta, hogy akkor sem csalna meg, ha ez végleges szakítás lenne. Ilyen téren komolyan nagyon megbízom benne.

2014. jan. 2. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondták hogy eddig se keleltt más, most miért kéne? 1,5 év után megcsalt
2014. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kéne tennem.

Nem hívom.

Nem foglalkozom vele.

De hiányzik.

2014. jan. 2. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, foglald el magad. hidd el, meg tudod csinálni, el tudod felejteni. :)
2014. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy ennek nem itt van a vége. Többet megéltünk annál, hogy csak úgy vége legyen..
2014. jan. 3. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!