Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal hogy attól mert néha teszünk ki magunkról is képet facebookon, stb (. ) attól még őt szeretem?

Figyelt kérdés

Eleinte én rontottam el,mert elvártam tőle hogy közös kép legyen a profilkép,meg más lánnyal ne beszélgessen,ne lájkoljon más lányt...

DE! Nagyon sokat veszekedtünk facebook miatt,és a napokban oda jutottunk hogy megváltoztattuk a jelszavunkat.Én sem szeretném nézni(bár előtte is alig néztem),és én sem szeretném ha nézné a facebookom(napi szinten nézte többször is) de nem azért mert megcsalom,hanem mert az az én "helyem".

Mondtam neki hogy igenis szeretnék feltölteni magamról képet nem kihívót csak egy normálisat,hagy beszélgessek osztálytársakkal,barátokkal.

Elmondtam neki,és azt hiszi hogy már nem szeretem,vagy megcsalom,pedig a fejemben nem fordul meg ilyen!!!

Ha visszajelölök valakinek,rögtön kérdezgeti ki ő,honnan ismerem,és már rendesen "félek" visszaigazolni vagy bejelölni az ismerőseimet,mert veszekedés lesz...

Én úgymond "beértem" agyilag és mondtam hogy nyugodtan töltsön fel magáról képet,beszélgessen lányokkal persze addig ameddig tudja mi a határ.De látom rajta hogy bántja hogy nem nézheti a facebookom,meg rosszul esik neki ha töltök fel magamról egy képet.

Mit tegyek,hogy értessem meg vele? Nem szeretném ha azt hinné továbbra is hogy ezért nem szeretem,vagy meg szeretném csalni. Mert nagyon szeretem és nem csalnám meg.

18/L,22/F


2014. jan. 2. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj de ismerős szitu..

nincsenek ilyenről jó emlékeim:D

2014. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fuh de gáz ez a mai világ ilyen problémákkal..
2014. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"elvártam tőle hogy közös kép legyen a profilkép,meg más lánnyal ne beszélgessen,ne lájkoljon más lányt..." = nem adtál szabadságot neki


" a napokban oda jutottunk hogy megváltoztattuk a jelszavunkat" = megunta ezt.


"bár előtte is alig néztem" = nem bízol benne


"igenis szeretnék feltölteni magamról képet" = őt birtokolni akarod teljesen, de neked kell a függetlenség látszata


"azt hiszi hogy már nem szeretem" = próbál menekülni, de bedaráltad


"rendesen "félek" visszaigazolni vagy bejelölni" = ezt élte át a bedarálás előtt ő is


"rosszul esik neki ha töltök fel magamról egy képet" = ennek örülj inkább, mégis maradt valami eredeti belőle


Ezekből tanulj és helyezzétek új alapokra ezt az egészet.

2014. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez részben a te hibád , hogy belé nevelted és , hogy ennyiszer megnézte biztos vagyok magamból kiindulva , hogy ott bizalmi problémák merülhettek fel ,mert nem normális ha napi szinten megnézte a te üzeneteidet ha utóbbi bejátszik én sem szeretném , hogy a barátnőm más fiúkkal beszélgessen mivel nem bízok abban a bizonyos illetőben. fordítva gondolom azért nem nézted mert bíztál benne :) mindenképp beszéljétek meg vagy töröljétek facebook-ról magatok :) jó tanács Bizalom a legfőbb része egy kapcsolatnak nem feltétlen kell a másik személyt megcsalni ehez :)
2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdést utolsó. :)

Nem azt várom el hogy csak én tölthessek fel magamról képet,meg barátokkal beszélgethessek.( Ameddig tudom mi a határ!!)

Hanem ő is nyugodtan tegye,mert már annyi vita volt közöttünk ez miatt hol én,hol ő kezdte,hogy ha így folytattuk volna előbb utóbb vagy én,vagy ő unta volna ezt meg.Ezért is döntöttem úgy,ahogy leírtam.Bocsánatot kértem,hogy akkor ezeket "elvártam",de mivel szeretném megmenteni a kapcsolatunkat,mert utóbbi időbe nagyon féltékeny volt úgy hogy nem adtam rá neki okot,szerintem ez a leghelyesebb.Minden más párnál működik ez,szeretném ha nálunk is működne.

2014. jan. 2. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
megértem a helyzeted de ha te ezt eljátszottad belé nevelted akkor most miért várod el tőlle , hogy legyen olyan mint régen? remélem úgy fog nektek menni mint a többi kapcsolatnál de ha nincs bizalma nem fog menni ha tettél már olyan dolgokat amivel a bizalmát elveszted + ezt így elvártad tőlle , hogy csajok stb akkor most ne várd el , hogy minden más legyen főlleg ha esetleg nincs meg a bizalma feléd
2014. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
különben a # 3/6 teljesen egyet értek :)
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1: Azért szeretném hogy jobb legyen ez az egész,mert az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk,és ha úgy folytatódik mint akkor az egyikünknek sem jó,a kapcsolatunknak meg pláne nem...Ha meg változik ez az egész akkor meg nincs probléma.

2: Nyilván ezt azért csináltam,mert szeretném ha jobb lenne.

3: Semmi olyan dolgot nem tettem amitől neki full teljesen elmenjen a bizalma,hibáztam beismerem,de nem akkorát.ÉS nem nagyon hagyja hogy bizonyítsak neki... :)

2014. jan. 2. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én úgymond "beértem" agyilag és mondtam hogy nyugodtan töltsön fel magáról képet,beszélgessen lányokkal "

Nekem ebből az jön le,hogy te szeretnél önálló és függetlenséget sugárzó lenni. Eleinte elvártad a barátodtól,hogy szinte ne csináljon azon az oldalon semmit,ne likeoljon,ne beszélgessen más lányokkal.Mert téged nem érdekelt eddig az oldal esetleg.Most,hogy te szeretnél beszélgetni fiúkkal is és talán likeolgatni, "beértél".

2014. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!