Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Három hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Három hónapja vagyok együtt a barátommal. De meg nem mondta egyszer sem, hogy szeret? Ő 27 en 25 evesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Mi a velemenyek erről?

2014. jan. 2. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egy 15 éves szintjén vagy..
2014. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretlek!
2014. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem 1 kapkodós típus

türelem ne sürgesd

2014. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, pedig lassan már itt volna az ideje hogy beléd szeressen :) Egy mikor kicsit romantikáztok(nem amikor dugni akartok) kérdez rá csak úgy, hogy "Drágám, szeretsz ?" figyeld hogyan reagál :D
2014. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is becezzük egymást...
2014. jan. 2. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:

az baj

akkor,miképp vagytok kedvesek egymáshoz?

2014. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogybnem mondja, nem biztos hogy nem érzi...

De 4 hónap után még mindig nem mertem elhinni, hogy vagyok annyira szerelmes, hogy nem múlik el..(előtte 1,5 év után "múlt el" egyik napről kb a másikra a szerelem belőlem, )

Pedig de...már akkor szerelmes voltam, azóta a férjem

kb fél év múlva mondtam,hogy szeretem, előtte nem sokkal mondta ő is(ezt azért tudom, mert az akkori szobatársam kivolt, hogy hogy tudok szeretkezni vele, ha nem mondta, hogy szeret, állandóan ezen lovagolt)


Tehát nőjj fel..

2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, és n is Orsolya vagyok:)
2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem a baratnömet, akivel 3 eve vagyunk együtt. 30 eves leszek.


Majdnem 2 ev utan mondtam neki elöször. Es addig nem szavakkal, hanem ezernyi apro geztussas ereztettem vele. Inkabb te is a cselekedeteit nezd, mint a szavait.

2014. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Orsikám, ha csak ez a gond mondhattad volna :)
2014. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!