Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik valaha az ex emléke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha az ex emléke?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, első igaz szerelem volt. A földön jártam, és úgy tekintettem rá, mint valami istenre. Aztán sajnos csúnya véget ért, sírás-rívás stb. Semmi különös történet.

Hónapokig zokogtam, gyászoltam, miegymás, majd kavartunk, békültünk is meg nem is, bánta is meg nem is, stb. Valahogy a büszkeség sosem engedett és nem békültünk ki.


Engem nagyon megbántott, ismerkedtem másokkal, új hobbik, felejtés, stb, telt az idő.


Már több, mint egy éve, én összejöttem mással, ő azóta letörölt mindenhonnan, nem szól hozzám, mondván neki fáj ezt "látni", és hülye vagyok, hogy nem békültem ki vele (akárhányszor közeledtem, ő hátrált ki, vagy fordítva...).


Azt hiszem, abba úgy nagy nehezen beletörődtem, hogy vége, és ezt sehogy nem lehet már helyre hozni, de az emléke így is itt lebeg a fejemben. Nem állandóan, nem egyfolytában gondolok rá, csak néha beugrik, olyan, mintha tanyát vert volna az agyam egy elszeparált részén, és hiába nem kommunikálunk, nem érintkezünk, egyszerűen nem szűnik meg létezni.


Rosszabb, mint egy emlék, mert olyan, mintha úgy én emiatt igazán nem lennék szabad lelkileg. Mintha hiába akarnék szeretni, mert nem tudok. Szeretem a barátom, de valahogy képtelen vagyok a szerelemre. Nem az exem hiányzik, csak valahogy nem bírok megválni tőle fejben.


Ez el fog múlni valaha? Mit kéne tennem, hogy jobb legyen? Aki érzett már hasonlót, tudna segíteni?


2014. jan. 3. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
remélem
2014. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi *föld fölött jártam
2014. jan. 3. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen soha
2014. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani pároddal törődj és adj meg neki mindent, amit a másiknál elfelejtettél. Visszatekerni az időt, már úgysem tudod. Az akkor volt energiák már más szerepet töltenek be, a részecskék, atomok és rádióhullámok már máshol járnak azóta. Ne élj álomban. A világ nem statikus. Mindig azt hiszed, ennél már rosszabb nem jöhet és mindig rácáfol. Pont ezért értékeld, amivel most rendelkezel. Később el fogod veszíteni, de előbb meg kell azt szerezned hozzá. Mindenki másképp gondolkodik, nem kell megpróbálnod sem más agyával érezni, csak add át nekik saját magad. Ne gondolkodj túl sokat, mert a "mi lett volna, ha" kezdetű mondatok sosem fognak már a jelen idősíkban teljesülni. Kitartás:)
2014. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!